KADIN

VİLEDA TÜRKİYE

Şirket Profili 

Geride kalan 60 yıllık tecrübeye bakılınca, O'Cedar® ve Wettex® markalarının yanısıra Vileda® uluslararası tanınmış ve önde gelen bir markadır. Freudenberg EV Ürünlerinin faaliyetleri Tüketici Bölümü (Satışın %85 i) ve Profesyonel Bölümü olmak üzere iki bölümdür. FHCS, Freudenberg Grubuna bağlı özel bir Alman şirketidir. 

Freudenberg Ev Ürünleri tüketicilere ve müşterilere günlük çalışmalarını daha kolay ve verimli yapabilmeleri için markalı mekanik ev ve çamaşır bakım ürünleri yapmaktadır. Firmamızın organizasyon ve ruhu, yenilikçi, çok kültürlü, güven ve dürüstlük üzerine kurulu, takım ruhlu, sürekli iyileştirme peşinde koşan olacaktır. Yüksek yetenekli bireyler bulup yetiştireceğiz, onlara asgari resmiyet kurallarıyla profesyonel bir ortam, ve girişimci özgürlük sunacağız. 

Stratejilerimizin başarıyla uygulanması durumunda markamızın dünya lideri olarak uzun vadeli ve güçlü olup, karlılık ve pazar payı açısından işimizin, çalışanlarımızın, ortaklarımızın, müşterilerimizin ve içinde yaşadığımız – çalıştığımız toplumun yararına olacaktır.

Grup İş İlkelerinin kısa bir versiyonu olan Yol Gösterici Kurallar, dünyadaki çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve geniş kapsamda halk için özetlenmiştir. 

Müşteriler için Değer 
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini paylaşmak, anlamak ve karşılamaya kararlıyız. Detaylara tutkun, çalışkan bir tedarikçi olarak müşterilerimizin başarılı olması için tüm desteği sağlarız. Global varlığımız, servis ve güvenirliğe olan bağlılığımızla büyük değer sağlarız. 

Yenilik
Alman kökenli çok uluslu bir şirket olarak, global piyasalarda rekabet ederken, müşterilerimiz yenilikçi geleneğimizden yararlanırlar. Her yaptığımız işte yenilikçi ve icatcı olmamız uzun dönem finansal başarımız için esastır. Daima ürün geliştirmede lideriz - çalışanlarımızın yaratıcılığı ve girişimciliğini ödüllendiriyoruz.

Liderlik
Girişimcilik bizim mirasımız ve başarımızın temelidir. Sorumlulukların dağıtılması, özgür hareket ve kişisel sorumluluk ile bu geleneğe devam ediyoruz. İnsanlara güvenerek ve takım ruhunu teşvik eden liderliğe inanıyoruz. Liderler yetiştirmeye kararlıyız.

İnsanlar 
Bir aile şirketi olarak çalışanlarımızın durumu ve kişisel gelişimi üzerine eğiliriz. Her türlü ayrımcılık ve tacize karşı olup, birbirleriyle olan ilişkilerine anlayış ve saygı gösteririz. Şirket kültür ve yeteneğini zenginleştirmek amacıyla, dünya bazında takımlar oluşturarak personele çok kültürlü bir ortam yaratmaya kararlıyız. Müşteriler, tedarikçiler ve endüstriyel ortaklar arasında kişisel ilişkilerin değerine inanıyoruz. 

Sorumluluk 
Firmamız ve aile hissedarları çevrenin korunması için kararlıdır, iş yaptığımız ülkeler ve topluluklarda sorumlu vatandaşlık bilinci taşırız. İşyeri ve ürünlerimizin güvenliğini sağlamak için tüm özeni gösteririz. Bir aile şirketi olarak en yüksek kişisel davranış standartları için çaba sarfediyoruz. Doğruluk ve dürüstlük, kendi aramızda, iş ortaklarımıza, ve kamuoyuna karşı kılavuzumuzdur. 

Uzun Vadeli Oryantasyon 
Freudenberg Grubu 150 yıldır, tamamen bir aile şirketi olmaya devam etmektedir. İçtenlikle inanıyoruz ki, uzun vadeli iş oryantasyonumuzun, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için büyük bir güçtür. Makul risklere karşı olmamamıza rağmen, işimizin kapsamı ve stratejik kalkınma hızını fainansal sağduyu ve sağlamlık belirleyecektir. Freudenberg'un uzun-başarılı dünya çapında işbirliği ve ortaklıklarıyla müşterilerine daha iyi hizmet verebilmiş ve rekabetçi konumunu güçlendirmiştir.

Uzmanın Videoları 1 Video