KADIN

Veteriner Hekim

GÖZDE ÇETİN KASAP

Gözde Çetin Kasap, 1984 yılında Çanakkale’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Biga’da, liseyi Çanakkale Koleji'nde tamamladıktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ni kazandı. Üniversiteye 2002 yılında giriş yapan Çetin, 2007 yılında başarıyla mezun oldu.

Stajını Afyon Kocatepe Üniversitesi Dahiliye Ana Bilim Dalı'nda tamamladıktan sonra, İstanbul'da Pako, Petvet ve Boğaziçi Veteriner Kliniği'nde Veteriner Hekimi olarak çalıştı.

Gözde Çetin Kasap, 2011 yılında aynı zamanda eşi olan Veteriner Hekim Seçkin Kasap ile birlikte, Vetform Veteriner Kliniği’ni hizmete açtı. Kurucusu olduğu Vetform Veteriner Kliniği'nde özellikle laboratuvar, dahiliye, cerrahi, radyoloji ve ultrasonografi konusundaki tüm birikimlerini evcil hayvanlara sunmaktadır. Ayrıca sadece kedi ve köpek ile ilgili değil, egzotik hayvanlarla (iguana, papağanlar, muhabbet kuşu, kaplumbağa, balık, tavşan, hamster, sincap, vb… gibi) her türlü desteği gerek laboratuvar gerek cerrahi konularda sağlayabilmektedir.

Kendisi de bir hayvansever olan Gözde Çetin Kasap, kişisel olarak 2 pug cinsi köpek,1 Van kedisi, 1 mix kedi,1 cennet papağanı, 2 muhabbet kuşu ve 1 güvercin ve 2 iguana beslemektedir.    

Katıldığı seminer ve kongreler;

* Akut ve kronik böbrek yetmezliklerinde biyokimyasal parametreler ve değerlendirilmesi.

* Laboratuvar parametrelerinin seçimi ve klinik olarak değerlendirilmesi

* Kedi ve köpeklerde elektrolit ve kan gazlarının değerlendirilmesi.

* Kedi ve köpeklerde Endokrinoloji.

* Kedi ve köpeklerde dermatolojik olgularda klinik yaklaşım.

* Pratik Elektrokardiyografi.

* Küçük hayvan hekimliğinde İnhalasyon anestezisi

* Sepsis ve Dic. koagulasyon

* Veteriner Hekimlikte Mr’ın yeri.

* TSAVA, Expo-Vet, Anadolum kongreleri