KADIN

Medikal Estetik Hekimi

Dr. EMRE ÇİÇEK

1976 yılında doğan Dr. Emre Çiçek 1998 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.

Botox dolgu ve Yüz terapileri konusunda eğitimlerini Dr. Mauricio De Maio; İsviçre La Prairie Clinic Dr. Roland Ney; Dr.Herve Raspaldo ve Dr. Koenraad De Boulle'dan aldı.

Dolgular (Dudak yanak nasolabial glabellar tear trough vs.) eğitimlerini İtalya Siena Üniversitesi'nden Prof. Dr. Pier Antonio Bacci' den aldı.

Ulthera ameliyatsız yüz germe ile ilgili eğitimlerini 2010 da Harvard Üniversitesi Tıp fakültesinden Prof.Dr.Matthew White ve Prof.Dr.Diane Duncan dan aldı.

Metabolic Balance sağlıklı beslenme diyet programları ileri eğitimlerini Metabolik Balance sisteminin mucidi Dr. Wolf Funfack' dan aldı.

Lazer (Nd yağ; q switch; erbium yağ; carbon dioxide) ; Ipl ile akne tedavisi yüzdeki telenjiektazi ( ince kılcal damarlar) bacaktaki varis kılcal damarlar, yüz ve vucuttaki her türlü leke pigment tedavileri ve cilt gençleştirme eğıtimlerini Dünya ve Avrupa Lazer Derneği kurucularından Prof. Dr. Peter Bjerring'den aldı.

Mezoterapi konusunda eğitimlerini ise Fransa International Mesoterapi ve Lipoterapi Derneği Başkanı Dr. Jacques Le Coz'dan aldı.

Lipoliz konusundaki eğitimlerini Alman Network Lipoliz Derneği Başkanı Dr. Claus Peter Meissner'den aldı.

Saç ekimi (FUT ve FUE eğitimlerini), saç dökülmesinin önlenmesi, saç mezoterapisi konusundaki eğitimlerini ESHRS Derneği Başkan Yardımcısı İngiltere'den Dr. Bessam Farjo ve Nilofar Farjo'dan eğitimlerini aldı. Saç ekimi ile ilgili Prof. Dr. A. Barrera – Dr. J. Cooley- -Dr. J Greco (USA) ve Dr. A. Ginzburg workshoplarına ve seminerlerine katıldı.

Prp ile Cilt ve Saç tedavileri konusunda eğitimlerini DR.ALAIN GONDINET 'ten almıştır.

Radyofrekans ile obesite zayıflama konusunda eğitimlerini Dr. Claudia Van Der Lugt'dan aldı.

2005 yılı Ocak ayında T.C Sağlık Bakanlığından Medikal Estetik Hekimlik Sertifikası aldı.

2008 yılında da Yeditepe Üni. Tıp Fakültesin'den Akupunktur Eğitim ve Uygulama Sertifikası aldı.

4 yıl boyunca Suadiye, Etiler ve Acıbadem'de özel kliniklerde çalışmalarını sürdürdü.

Ayırca bir Lazer ve IPL firmasının 2005 yılından itibaren Türkiye eğitmenliğini yapmaktadır ve doktor eğitimlerini vermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı tüm kongrelere katılan Dr. Emre Çiçek, European Masters of Antiaging International Masters of Antiaging Network Lipolysis Medikal Estetik Derneği, Medikal e-Estetik Hekimler Derneği üyesidir.