KADIN

İllüzyonist - Jonglör

KEREM ESER

2007 yılından bu yana TRT ekranlarında Paytak olarak bilinen Kerem Eser, 19 yıldır gösteri dünyasında yer alıyor ve 7’den 70’e her yaşta izleyiciye hitap ediyor.

Yetişkin ve çocuk olmak üzere iki ayrı konseptte birbirinden bağımsız olarak interaktif sahne şovları gerçekleştiren Kerem Eser; jonglörlük, İllüzyon, unicyle, clown oyunculuğu ve gösteri sanatlarının birçok uzmanlık alanını harmanlayarak “Kerem Eser Show” sahne performansıyla büyük ilgi görüyor.

Reklam, dizi ve film danışmanlıklarında, kurumsal workshoplarda ve televizyon programlarında yer alarak, ürün ve markanın konseptine uygun projeler geliştiriyor. Aynı zamanda kişi, kurum ve markalara profesyonel, yaratıcı ve etkileyici sunumlar yaratıyor.

Kerem Eser, sirk sanatları dalında Türkiye’de ilkleri ve yenlikleri yapmış olan Servet Yalçın öncülüğünde uzun yıllar uluslar arası sirkte gösteriler yaptı. Sanatçıları sirk gösterilerine hazırlayarak Cengiz Küçükayvaz, Jess Molho gibi bir çok ünlüye illüzyon ve sirk sanatları koçluğu yaptı. Eser’in, 2006 Balkan İllüzyon Festivali’nde “Comedy Magic” dalında birincilik ödülü bulunuyor. Ünlüler Sirki” Jonglör eğitmenliği dalında öğrencisi Furkan Kızılay ile yine birincilik ödülüne sahip.