KADIN

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ESER AYDOĞDU

Op.Dr.Eser AYDOĞDU, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimini İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaptı. Devlet görevine Yalova Devlet Hastanesi'nde devam etti. İki yıl boyunca özel bir estetik cerrahi kliniğinde çalıştı.

Op. Dr. Aydoğdu, New Jersey'de Dr. Gregory Pistone'nin yanında saç ekimi eğitimi aldı. Philadelphia'da Pennsylvania Üniversitesi'nde yüz cerrahisi ve meme cerrahisi biriminde klinik observer olarak bulundu. Amerika'daki eğitimini tamamladıktan sonra Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'nde Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görevine devam etti. Düzenli olarak Monte Carlo’daki Antiaging kongresine katılmaktadır. Ayrıca her sene mutlaka yurtdışı kongrelerine katılmaktadır.

11 uluslararası, 5 yurtiçi yayını ve kongrelerde ise 9 sözlü bildiri ve 9 poster sunumu bulunan Op. Dr. Eser AYDOĞDU, bilimsel çalışmalarına halen devam etmektedir.

Dr. Aydoğdu düzenli olarak televizyon kanallarında sağlık programlarında konuk olarak çıkmaktadır. Ve yazılı basında, gazetelerde ve dergilerde, internette düzenli röportajları yayınlanmaktadır.