KADIN

Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. EŞSİZ ÇINAROĞLU

Op. Dr. Eşsiz Çınaroğlu, doğduğu şehir olan İstanbul ’da ilk ve ortaöğrenimini tamamladı. İzmir’ de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp eğitiminin ardından, 1996 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda Uzmanlık Eğitimine başladı. Asistanlığının ilk yılında İnterplast Derneği’nin Bosna Hersek Cumhuriyeti’ nde organize etmiş olduğu Savaş Sonrası İnsani Amaçlı Bosna Aktivitesi’ ne katıldı. Bu aktivite sırasında 250 kadar ameliyata girdi.

Çınaroğlu, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlık Eğitimini 2001 yılında ‘’ Alt Dudak Kanserlerinde Eksizyon Sonrası Onarım Seçenekleri ve Geç Dönem Sonuçlarının Değerlendirilmesi ‘’ adlı tezini tamamlayarak bitirdi. Bir süre Uzman Doktor olarak Çukurova Üniversitesi’nde görev yaptı. Daha sonra sırasıyla Samsun SSK Bölge Hastanesi ve Samsun Gazi Devlet Hastanesi’nde Uzman olarak çalışmaya devam etti. Bu süre içinde serbest muayenehane hekimliği de yaptı. 2006 yılından itibaren 5 yıl süreyle Samsun’da Özel bir Estetik Merkezi’nde görev aldı. 2011 yılında İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atandı. Bu Hastanede yaklaşık 2 yıl görev yaptı.
İyi derecede İngilizce bilen Op.Dr.Eşsiz Çınaroğlu’ nun hobileri arasında güzel sanatlar, bilim ve teknoloji bulunmaktadır. Anti-Aging ve Medikal Estetik Uygulamaları ilgi alanlarındandır. Op.Dr. Eşsiz Çınaroğlu, halen İstanbul Kadıköy Özel Çağıner Hastanesi’ nde çalışmalarına devam etmektedir.

Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere bir çok ülkeden estetik amaçlı hastası bulunan Op.Dr. Eşsiz Çınaroğlu, kombine ameliyatlar, karın germe, liposuction, yüz ve meme operasyonları ile burun operasyonları konusunda bugüne kadar 8 binden fazla operasyona imza attı.