KADIN

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Dr. GÖKÇE KÜÇÜKYAZICI

Dr. Gökçe Küçükyazıcı, 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1998-1999 yıllarında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fizyoloji ABD’nda, 1999-2000 yılları arasında yine İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Farmakoloji ABD’nda araştırma görevlisi-asistan doktor olarak çalışmıştır. 

Küçükyazıcı, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi ABD’nda çalışmaya başlamış ve 2005 yılında uzmanlığını almıştır. 2005 yılında Çocuk Akıl ve Ruh Sağlığı Derneği’nde bir süre çalıştıktan sonra, 2 yıl süreyle özel bir psikiyatri dal hastanesi’nde Çocuk ve Ergen Psikyatristi olarak görev yapmıştır. 

Halen kendi kliniğinde danışanlarına hizmet vermektedir ve çocuk psikiyatrisi alanında çeşitli yurtiçi ve yurtdışı araştırmalarını sürdürmektedir. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu konusunda çalışmaları bulunmaktadır.Çocuk ve Gençlik Ruh Sağlığı Derneği, Çocuk Akıl Ruh Sağlığı ve Rehberliği Derneği üye olduğu derneklerdir. Evlidir, 1 kız çocuk annesidir.