KADIN

Aromaterapist

AYŞE TOLGA

Aromalara, güzel kokulara merakım ve sevgim, yasemin, kekik, hanımeli kokan bir evde yaşayan Ayvalıklı babaannemden geçmiştir. İnsanlığa onların daha iyi hissetmeleri, mutlu olmaları konusunda hizmet vermenin hayat amacım olduğunu keşfettiğimde, benim için çok keyfili bir süreç başladı. Aromaterapiye olan merakımı profesyonel boyuta taşımaya karar verdim.

Katıldığım seminerler ve aldığım eğitimler sırasında karşılaştığım öğretmenlerim ve markalar, aklımdaki senaryoyu daha da netleştirdi. Ancak bu projeye en büyük ivmeyi bir Yunan markasının ürünlerini görmem kazandırdı. Kapı komşumuzda böyle bir marka olmasına rağmen, tüm hamam ve spa kültürünün yeşerdiği ve dünyanın bu yüzüyle tanıdığı bu topraklarda böyle bir markanın olmamasını, hem önemli kazanç getirebilecek bir yatırım hem de iyi bir yenilik olarak gördüm. aisha’nın tohumları da işte bu fikirlerin bir araya gelmesiyle atıldı.

aisha, aromaterapiyi bütünsel iyileşmeye giden yolda en etkili ve kapsamlı terapi metodu olarak benimseyen ilk Türk markasıdır.

aisha serisinde yer alan ürünler, aromaterapik etkileri düşünülerek öz yağlarla kokulandırıldı; yatıştırıcı, uyarıcı, enerji verici ve canlandırıcı olmak üzere, farklı duyuları ve durumları hedefleyerek tasarlandı. Seri, anne, bebek, çocuk, cilt, yüz, bakım, masaj, arınma, temizlenme ve stres kontrolü için özel olarak hazırlanan aromaterapik ürünlerden oluşuyor.

Sadece doğal hammaddeler ve aromatik öz yağlarla hazırlanan koleksiyonumda, öncelikle kendi ihtiyaçlarımdan yola çıktım; sonra, günlük kullanımda herkesin ihtiyaç duyabileceği ürünleri tasarladım.

Anne adayları için, bir kadının hamilelik boyunca yaşayabileceği fiziksel, ruhsal ve zihinsel tüm sıkıntıları yaşamış bir aromaterapist ve anne olarak, tam ihtiyaç duyacakları, onlara özel ürünler tasarladım.

Aranıza katılacak miniğin ve bakımını üstlenen sevgili ailesinin başına gelebilecek pek çok sorunun üstesinden doğal yöntemlerle gelebilmenizi sağlayacak ürünleri de koleksiyonuma ekledim.

Kısacası, aisha’da ailenizin her yaştan bütün üyelerinin, sağlık ve kişisel bakım amacıyla kullanabileceği çok çeşitli ürünlere yer verdim. Daha doğal, daha mutlu, daha sağlıklı yaşam için.