KADIN

109.836 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Yengeçler, 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs, Koç burcunda geriliyor. Biraz agresiflik hakim olabilecek bir ay, ancak, Mars da bu geçişi etkilediği için agresifliği dengeliyor. İş seçeneklerinizi gözden geçirip, eğer işinizden daha önce ayrıldıysanız daha önce ayrıldığınız iş yerinden bir teklif alabilirsiniz. İş ilişkilerinizde biraz dengeli ve sabırlı olmakta yarar var.

10 Mart tarihinde Mars, Boğa burcunda seyrine başlıyor. Kazanmaya dönük doğru adımların atılması adına tespit için bu dönem çok önemli. Riskli işleri çabucak fark edebiliyorsunuz. Mevcut formu, mutluluk seviyeniz az veya çok olsa da sürdürmeniz gerekiyor.

12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşuyor. Bu ise çevre ilişkileri ve iş görüşmeleri konusunda sağlamcı olmanızı işaret ediyor. İkili ilişkiler ve kendi fikirlerinizi anlatmada problemler olabilir ancak güçlü ilişkiler seyrini sürdürecek. Bir tek sorun, dereyi görmeden paçaları sıvamanız olabilir. Bundan uzak durmalısınız. Bu Dolunayda sonradan problem oluşturacak şeylerden uzak durmalıyız.

13 Mart tarihinde ise Merkür, Koç burcunda seyrine başlıyor. İletişim ve iş hayatında önemli bir geçiş. Söylediklerinize ve size söylenenlere karşı biraz daha dikkatli ve anlayışlı olmak gerekiyor. Bu dönemde de risk almaktan uzak durmalısınız.


20 Mart tarihinde de Güneş, Koç burcunda olacak. Bütün ilginizi iş hayatınıza verip kendinizi güçlü görmek isteyeceksiniz. Her şey kariyere endeksliyken, siz de sağlam olanı isteyecek ve sağlam projelerde yer alacaksınız. Hızlı kararlar almaktan kaçınmalısınız.

28 Mart tarihinde de Yeniay, Koç burcunda doğacak. Bu da iş hayatınızı etkiliyor. Önümüzdeki bir ay içerisinde yapılan işlerin meyvesini, bu etkiyle toplayacaksınız.

31 Mart tarihinde de Merkür, Boğa burcunda olacak. Bu ise sağlam yatırımlar, sağlam dostluklar ve projeler içerisinde olacağınızı gösteriyor. Güzel birçok gelişmeyle karşılaşacaksınız. Hayat size sağlam ve güzel olanı gösterecek. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar