KADIN

4.289 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Haftanın hemen başındaki görünüm, iş hayatınız ve ailevi meselelerde bir hayli etkili olacak gerginliğin işaretçisidir. Dikkatli olmakta yarar görüyorum. Bir yandan ev içinde, eve yönelik konularda nezaketi korumaya çalışırken, dış dünyadaki sorumluluklar ağır gelebilir. İş-ev arasında bir takım değişimler, sürpriz gelişmeler rutin giden hayatınızı hızlandırabilir.
13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeni ay ile ailenizi ilgilendiren konular, evinizle alakalı meseleler üzerinde her ne kadar ortaklaşa hareket etmeye çalışsanız da, siz bir hayli titiz düşünebilir, bir şeyi tam olarak kafanızda oturtmaya çalışabilirsiniz.
16 Ekim tarihinde, partneriniz veya iş ortağınızla ortaklaşa hareket edebilmek için yapılması gereken düzenlemeleri işaret ediyor. Siz şimdi her durumu dağılmadan, sağlamlık çerçevesi içinde ele almanız halinde kangren haline gelmiş sorunlardan kurtulabilirsiniz.

İş ve Kariyer
17 Ekim tarihindeki görünüm, çalışma ortamınız, kararlarınız, yakınlarınız ve etrafınızla olan her türlü ilişki alışverişinizi, iş hayatınız da dahil olmak üzere gözden geçirmenin önemli olduğunu vurguluyor. Gözlemde bulunmaya ve işlerinizi bu gözlemlere göre düzenlemeye çalışın.

Para
12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, ilişki ve iş ortaklıklarındaki pürüzlerin çözüme kavuşturulmasında yararlıdır. Eşin miras yoluyla eline geçen paraların göstergesidir. Bu sayede çevre değişimi ve hayatınızda olumlu yönde gelişmeler yaşanabilir. Sizin elinize direkt para geçmese de, eş veya iş ortağınızın güçlenmesi, otomatik olarak sizi de güçlü hale getirecektir.

Yorumlar