KADIN

4.631 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Yengeçler, Akrep burcunda seyredecek Mars etkisinde aşkta tutkuluyuz. Ancak bir o kadar da sorguluyoruz. Bunun nedeni, karşımızdaki kişinin niyetini anlamak, neden hayatımızda yer aldığını bilmek, bu yolu birlikte mi gideceğiz, yoksa sadece bir müddetlik eşlik mi edeceğiz? Bunlar önemli. Yapıcı bir değişimden yanayız. Durgunluğa sebep olan her şeyden uzaklaşmak, tutkularınızı gönlünüzce yaşamak ve her şeyden önemlisi, güç birliğinde bulunmak niyetindeyiz. Anne ve baba Yengeçlerin, evlatlarına bir hayli düşkün oldukları bir zaman dilimindeyiz. Ancak Merkür gerileme döneminde. Geçmişte verilen kararlar şöyle bir tartılıp, bundan sonra yapılacaklar tespit edilirse hakikaten yararlı olur. Böylece amacınıza ulaşmak adına, enerjiniz doğru şekilde yönlendirilmiş olur.
Merkür, Kova burcunda kısacık bir süre gerileyecek. Başkaları kaynaklı elde ettiğiniz gelirler, bankalarla alakalı girişimleriniz, kredi işleriniz, miras, vergi, sigorta, ortak paralar, borçlarınız, eşinizin parasal durumu gibi konuların yeniden gözden geçirilmesinde yarar var. Aksayan her şeyi mercek altına alarak düşündüğünüzde daha önceden fark edemediğiniz birçok olguyu saptamanız bu süreçte mümkün olabilir. İş ortaklığınızla alakalı parasal bölüşümle ilgili sorunlar adına yeni bir adım atmak yerine her iki tarafta durumları tekrar tartabilir ise gayet yararlı olur.
Jüpiter, Başak burcunda gerileyecek. Bu süre içinde kendi bilgimiz, tecrübelerimiz, yakın çevremizle alakalı konularda işten eğitime kadar olan tüm meseleleri içsel anlamda gözden geçireceğiz. İnceleyeceğiz ve neler yapmalıyız bunları tespit edeceğiz. Çevremizi, kendimizi bir gözlem vakti olarak da görülebilir. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar