KADIN

101.638 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Yaylar, 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs, Koç burcunda geriliyor. Bu geri harekette, aşk hayatınızla ve çocuklarınızla ilgili meseleler ile yeteneklerinizi değerlendirmeyle ilişki konularında geleceğe dönük tahminlerde bulunup hayata işlerlik kazandırmak isteyeceksiniz. Bu dönemde, hangi konularda ehil olduğunuzu ve kendinizi ileri sürebileceğinizi inceleyip plan ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Aşk açısınıdan ise ilişkiyi artı ve eksileriyle ele almakta yarar var. Herhangi bir konuda karar almak yerine, daha düzgün bir şekilde inceleme dönemidir bu, özellikle sorunlar bazında. Karşınıza çıkan yeni kişileri de olanca gücünüzle incelemelisiniz. İş hayatınızla ilgili plan ve projeleriniz üzerinde de incelemede bulunacaksınız. Karar vermemek, yeni bir şeye başlamamak gerek. Eski ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. Yarım kalan işlerinizi tespit edip tamamlamalısınız.

10 Mart tarihinde Mars, Boğa burcunda olacak. Aşkta, sağlam olanı seçme konusunda bu geçiş önemli. Verimli, sağlam, sağlıklı ve kaliteli olanı ortaya koyacaksınız. Eleştirel ve sabit fikirli olmaktan uzak durup hedefinize odaklanmalısınız. Bu şekilde oldukça verimli kararlar vereceksiniz.

12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşuyor. İş hayatınızla ilgili konuları bir hayli vurguluyor. Bu dönemde işinizle ilgili konuları oldukça önemsiyorsunuz. Kendinize güvenirseniz, her sorunun üstesinden gelebileceğinizi ortaya koyuyor. İşinizden elde ettiğiniz gelirin sizi tatmin edip etmediğini sorgulayacaksınız. Aile ilişkilerinde sorunlar oluşabilir. Bunun için sert ve kesin davranmaktan uzak durup aile içi iletişimi sağlam tutmakta yarar var. 12 MArt civarında biraz sakin ve bilinçli olmalısınız.

13 ve 20 Mart’ta Merkür ve Güneş Koç burcunda seyrine başlıyor. İlişkilerinizde bir duruma bakma dönemi olacak bu. Sakin ve düzenli düşünmekte yarar var. Bir haber bekliyor olabilirsiniz, bu haberin neden gelmediğini düşünmek yerine, sabırlı olmalısınız.

28 Mart tarihinde Yeniay, Koç burcunda doğacak. Önümüzdeki bir ay süresinde bazı şeyler olumlu yönde değişecek ve sadece kendinize güveninizi ayakta tutup sağlamcı-sağlıklı düşünüp bu dönemi değerlendirmelisiniz. Karşınıza çıkan kişilerle hayata aynı yönden bakıp bakmadığınızı incelemelisiniz.

31 Mart tarihinde de Merkür, Boğa burcunda olacak. Plan ve projelerinizi kazanç anlamında değerlendireceksiniz. Her anlamda kaliteyi gözetiyor olacaksınız. Hem aşk hayatınızı, hem yeteneklerinizi ele alacaksınız. Bir ürün satıyor olsanız da, işinizde değişmeler olsa da sağlamcı olursanız doğru kararlar verebilirsiniz. Her şey gönlünzce olsun.

Yorumlar