KADIN

9.535 kez izlendi
5 / 5.00 - 3 Oy
Gönder Sitene Ekle
Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venüs Balık burcu geçişidir. Bu geçişte ev içi ve ailevi konular üzerinde duracağız, sevgi birliliğinin oluşmasına önem vereceğiz. Sorunların üstünü kapatmayacağız, huzursuzluklara neden olmayacağız.

7 Nisan tarihinde Merkür burçla uyumlu bir görünüm yapacak olan Koç burcunda seyrine başlar. Çocuklarla ilgili konular üzerinde düşünmenin, aktif bir şekilde fikirleri öne sürmenin işaretçisidir. Bekar Yay'lar için yeni tanışmaları simgeler. Aşk hayatında herhangi bir sorun yoksa bu dönemde fikirsel birliktelikler görülecektir.

15 Nisan'da Terazi burcunda oluşacak Ay tutulmasının gerçekleşmesi, hedefler ve ilişkiler anlamında önemli bir döneme işaret eder. Daha aktif bir şekilde istekleri elde etmek isteriz. Dengeleri de yerli yerine oturtmak gerekir. Çocuk sahibi olma konularında aceleye düşmemek gerekir. Çocuklarla alakalı konularda ileriye doğru düşünmek mantıklıdır.

20-23 Nisan tarihlerinde Güneş ve Merkür Boğa burcunda çalışma hayatınızla ilgili alanda etkili olacaktır. İş şartları düzgün olabilir, fakat getiri olmayınca bunlar sorgulanabilir. Alternatifler yoksa, şu andaki mevcut durumu sürdürmeleri gerekir.

29 Nisan tarihindeki güneş tutulması, son 1,5 yılda yapılan işlere, şu andaki mevcut duruma, elde edilen gelire göre analizde bulunmaya neden olur. Bu dönemde mevcut iş sorgulanabilir.

Yorumlar