KADIN

7.268 kez izlendi
5 / 5.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
8 Haziran tarihindeki Yeniay, başta mali güvenceniz olmak üzere, eş-sevgili-iş ortağınızla aranızdaki paylaşımları bilinçli bir şekilde gözden geçirmeniz gerektiğini işaret ediyor. Bu gözden geçirme, Merkür geri hareketi nedeniyle bir hayli öne çıkıyor. Bir yandan eskiye ait meseleler, diğer yandan mevcut durum ve geleceğinizle alakalı konuların ele alınması kolay değil. Sizi kendinizden çok başkasına bağımlı kılan ne varsa, önce onu yüreğinizin, kafanızın içinde halletmeniz lazım. Yoksa tam anlamıyla özgür olmak mümkün değil. 20 Temmuz tarihine kadar düşünmeye devam.

13 Temmuz sonrası, hem maddi hem de ilişkimizi ilgilendiren konularda mücadelemiz bir hayli yoğundur. Özellikle bize ait olanı kaybetmemek için elimizden geleni yaparız. Sorumluluklarımızla başa çıkmanın başka bir yolu yoktur.

22 Temmuz tarihi sizin hem gözler önünde olmanızı hem özgürce hareket etmenizi hem yenilikler için kollarınızı sıvamanız anlamındadır. Yaz dönemi oluşu, bir tatilin işaretçisidir. Yorulan beden dinlenmek ve gücünü toplamak ister. Ben derim ki, işlerinizi toparlayın ve bu tarih sonrası şöyle bir kendinize zaman ayırın. Bazılarınız partnerinizin işi ve sorumlulukları nedeniyle tatili erteleyebilir. Ancak genel olarak birçok Yay için özgürlük zamanıdır.

Yorumlar