KADIN

9.336 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Mayıs ayının ilk haftasında iletişim, güvence, ileriye yönelik hedefler, çalışma hayatınızla ilgili meseleler ve sağlık konuları üzerinde bir hayli durulur. Parasal açıdan durum gözden geçirilir. İşinizden elde ettiğiniz gelir veya bütçenizi oluşturan kazanç olguları gayet kıymetlidir. Geçiminizi sağlamak için bir takım işler araştırılır. İstikrarlı düşünülmeye çalışılır. Mali konularda akıllıca hareket edilir. Verilen kararlar tamamen içinde bulunduğunuz duruma göre belirlenir.

9 Mayıs itibariyle, ilişki ve çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde mantıklı düşünmek, dağılmamak gerekiyor. Genel olarak sağlam olana yönelmeliyiz.

10 Mayıs tarihindeki tutulma iş hayatınızla ilgili meselelerde yaşanması muhtemel krizleri işaret ediyor. Bu krizlerin nedeni, finansal açıdan ileriye dönük düşünüldüğünde kendinizi güvende hissetmemenin getirdiği sıkıntılardır. Kişi bu durumda baskı altında kalabilir. Bilinçli davranmak ve olmak zorundayız.

15 Mayıs tarihi itibariyle ilişkinizle ilgili meselelerde partneriniz öyle zekice davranır ki, onun her sözünden kolayca etkilenebilirsiniz. İster yeni tanışma, ister devam eden ilişkinizde söylenen sözlere çok dikkat ediniz.

Yorumlar