KADIN

7.403 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
5 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşan Yeniay, kendiniz için yeni hedefler belirlemeniz, sosyal hayatınıza önem vermeniz, arkadaşlıklar kurmanız, hayatı olumlu yanlarıyla ele alabilmeniz ve ilişki meselelerinde denge ve uyumu sağlamanız adına yapılacak düzenlemelerin işaretçisidir.

7 Ekim sonrası Venüs burcunuzda ilerlemeye başladığında dış dünya ile hızlı bağlantılar kurabilirsiniz. Yenilikleri uygulamak, gönlünüzden geldiği gibi hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak arzunuz yükselir. Tabii ki, bu tarihteki durumunuz çok önemli. Herkes kendini pek hoş mutlu ve keyifli hissetmeyebilir. Söz gelimi 15 Ekim sonrası kariyer hayatınızla ilgili konular sizi bir hayli düşündürebilir. Eğer huzursuz bir işte çalışıyorsanız bir an evvel sorununuza çare bulmak istersiniz.

Özellikle 21 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında her meseleyi kafanıza takabilirsiniz. Memnuniyetsizlik, kolay etkilenme, her şeyin altında bir şeyler arama nedeniyle zorlanırsınız. İyi bir gözlemde bulunmaya, neler yapabileceğini bilinçli bir şekilde gözden geçirmeye ihtiyacınız var.

Yorumlar