KADIN

7.650 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
7 Ağustos tarihindeki Yeniay, gelişmenin, büyümenin ve kendine güvenmenin işaretçisi. Hayat bir sahne ve başrolünde siz varsınız. Hayatı keşfetmeye ne dersiniz?

16 Ağustos Venüs-Terazi burcu seyri, birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı, güzelliklerle buluşmanızı destekleyici bir dönemdir. Yetenekli sanatçıların ürünlerini piyasaya sundukları, yeni başarılı çalışmalara imza attıkları bir tarihtir. İlişkilerde başarı şansınız bir hayli yüksektir. Dostlarınızla bir araya gelerek, tatile çıkarak, harcamalarda bulunarak güzelliklerin keyfine varabilirsiniz.

24 Ağustos itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Merkür, sizi iş hayatınız, ailevi ve kişisel ilişkinizle alakalı konularda dikkatli bir gözlemde bulunmaya çağırıyor. Bu tarihe geldiğimizde ister istemez hesap kitap yaparız. İşimize gücümüze odaklanırız. Dağılırız, toparlanmaya çalışırız. Ancak şu var ki, benim için en doğru tercih nedir sorusunun cevabı en çok bu dönemde kafamızın içinde belirir. Ailevi konularda gözlemlerde bulunuruz. İlişkimiz ne durumda, neler aksıyor bunları ele alırız. Ancak şu var ki, bilgilenmek ve meseleler üzerinde düşünmek bu enerjinin bize hediyesidir.

Yorumlar