KADIN

104.961 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Teraziler, 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs, Koç burcunda gerileyecek. İkili ilişkinizde istikrar ve verimi artı ve eksi yönleriyle ele alacaksınız. İnceleme yapıp, öylesine bir kopuştan ziyade, sizi olumsuz yönde etkileyen faktörleri her yönüyle ele alacaksınız. Ne gibi problemler oluşacağını ilişkide ortaya koyacaksınız. Evlilikte bir problem varsa, bu problemin neden kaynaklandığını anlamak için çıkarlarınızı ortaya koyacaksınız. Diyelim ki, birkaç hafta önce ayrıldınız ve bu gerileme döneminde partneriniz geri döndü ya da hayatınıza biri girmek üzere. Bu dönemde, olabildiğince dikkatli bir şekilde bekleyip incelemelisiniz bir ilişkiye adım atmadan önce. Sağlam olandan yana olmalısınız. Karşınızdaki kişinin ilişkide ne aradığını gözden geçireceksiniz. Yeniye yer açmak için, mevcut resme bakacaksınız. İlişkide problemleri tespit etmek anlamında her şeye bakacaksnız.

10 Mart tarihinde Mars, Boğa burcunda olacak. Bir boşanma söz konusuysa nafaka konularına bakmalı, iş ortağınızla ilgili bir problem varsa sizi savunacak kişileri dikkatle incelemelisiniz. Borcunuz varsa finansal anlamda dikkatli olmalısınız. Bu tarihlerde, kendi menfaatlerinizi öne alıp, geleceğinize odaklanacaksınız ve sadece bakmanız yeterli.

12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşuyor. Sağlığınıza ve iş hayatınıza bakacaksınız. Ailenizle ilgili problemler, zaman zaman kendini hatırlatabilir. Ancak bu dönemde sağlam bir şekilde bakmanız gerekiyor. Dolunay, size gerçekleri gösterir. Sağlık kontrollerinizi yaptırıp, çatışmadan uzak durmanız gerekir.

13 ve 20 Mart’ta peş peşe Merkür ve Güneş, Koç burcunda seyrine başlıyor. Venüs de burada geriliyor. İlişki meselelerinde önünüze ve sorunlarınıza bakmalı, ne gibi problemler olduğunu incelemelisiniz. Birbirinize anlayış gösterin, ancak tavizci olmayın. Eğer bir problem varsa, üzerini kapatmayıp sağlamcı bir şekilde gözlemlemelisiniz. Yeni bir ilişki görünüyorsa, menfaatlerinizle bu ilişkiyi birlikte incelemelisiniz. Partneriniz baskın tavır gösterebilir, ya da eski bir ilişki geri dönmek isteyebilir. Bunları dikkatlice incelemelisiniz. Eşinizin ve kendinizin maddi konularını dikkatle incelemelisiniz.

28 Mart tarihinde Yeniay, Koç burcunda doğuyor. Bu da ilişkiyi vurguluyor. Sorunlu ilişkilerin ve problemlerin önemi ortaya çıkıyor. Zıtlaşma ve birbirinize saygı arasında tercih yapacaksınız, ki burada da ilişkinin sağlamlığı önemli. Birbirinize saygı duymalı ancak kim olduğunuzu da sabitleyerek ortaya koymalısınız.

31 Mart tarihinde ise Merkür, Boğa burcunda seyrine başlıyor. Bu dönemde kafanız bir makine gibi çalışıyor. Elinizde nelerin olduğunu, ilişkinizin size neler kazandırdığını inceleyeceksiniz. Olumlu, gerçekçi ve vicdanlı geçireceğiniz bir ay olacağı için, bu ay olumlu görünüyor. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar