KADIN

4.010 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Hafta başında, değişim ihtiyacı ve yenilik arzusu özellikle ikili ilişkilerde veya iş ortaklıkları gibi konularda bir hayli önem taşıyor. Değişim kararı verebilirsiniz. Problemli ilişkinizi sonlandırma yoluna gidebilirsiniz. Taraflar olarak konuşmanın doğru olacağını, çekişmenin, huzursuzluğun, uyumsuzluğun, anlaşmanızın önünü tıkayacağını bilmenizi isterim.
12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, moral ve motivasyon gücünüzü yükseltici, aileniz, eviniz ve şu andaki mevcut sorunlarınızı çözebilmeniz anlamında güçlendiricidir. Bu sizin becerilerinizi geliştirmeniz, anlamına da gelir. Sürekli çalışırsınız, okursunuz, yeteneklerinizi geliştirirsiniz. Sabırlı, planlı çalışmanız halinde başarılı olabilirsiniz. Ruhsal anlamda sizi rahatlatacak yeni gelişmeler hayatınızda belirmeye başlayacaktır.

İş ve Kariyer
13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeni ay, kişisel anlamdaki tüm kararlarımızı gayet bilinçli bir şekilde ele almamızda yarar var. Önümüzdeki bir aylık süreçte, eğer bir adım atmak, hayatımızda yeni bir sayfa açmaya niyetleniyorsak, her olasılığı göz arda etmeden artı ve eksi yönleriyle analiz etmek faydalı.

Para
17 Ekim tarihindeki görünüm, hem geçmişimizi hem şimdiki durumumuzu ilişki-iş hayatı ve genel olarak şöyle bir geriye dönerek, yaşadığımız tecrübeler ışığında ele almalıyız. Sizi neler kısıtlıyor? Neler engelliyor? Neler sağlıklı bir karar vermenizin önüne geçiyor? Bunları ele alırken, olumsuz ve endişeli düşünmek yerine, bilakis olan biteni her anlamda iyi gözlemlemeli ve sapla samanı birbirinden ayırt etmeliyiz. İnsan hayatta her zaman iyinin daha iyisini ve onun da iyisini talep eder. Ancak kendi ne kadar doğrudur. Buna bakmak lazım.
16 Ekim tarihindeki görünüm, aylardır süren endişeli bekleyişin ve ruhsal anlamda sizi baskılayan meselelerin son damla misali bardağı doldurduğunu gösteriyor. Ne olacaksa olsun, bundan daha iyidir diyebilirsiniz. Ben derim ki, sağlığınıza özen gösteriniz. İçinizde öfke biriktirmeyin. Merhamet, fedakarlık gibi hususların ayarını iyi yapmak lazım.

Yorumlar