KADIN

4.308 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Teraziler, Mars, Akrep burcunda ilerleyecek. Finansal kazancımız, değerlerimiz, bunların hepsi bizim için daha da kıymetli hale geliyor. Biraz hırs verebilir. Sahip olmak ve sahip olduklarımızı uzun süreli hale getirebilmek için planlı hareket etmek, hedef belirlemek ve bu hedefe uygun yatırım, kazanç, bütçe düzenlemesinde bulunmak çok önemli. Merkür geri hareketi 5 Ocak tarihinde başlayacağı için, zihnimiz her şeyi içsel anlamda değerlendirmeye hazırlanıyor. Alacak verecek hesabımızı ailemiz ve evimizin ihtiyaçları anlamında gözden geçirmeye başlayalım.
Merkür, Kova burcunda gerileyecek. İlişkinizde sorunlar yaşıyorsanız, bunların ardında yatan nedenlere bakacağız. Yanlış anlaşılmaların daha fazla olacağı bu süreçte, iletişime dikkat edelim. Yakın bir zamanda ilişkiniz sona ermiş veya yanlış anlaşılmalar nedeniyle aranızda mesafe oluşmuş ise, tekrar bir araya gelebilir veya bu meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Yeni bir adım atmak yerine, var olan durumu ciddiyetle ele alalım. Çocuklarımızla ilgili meselelere bir bakalım. Hobilerimize zaman ayıralım. Yarar ve zarar değişkenliği gösteren parasal yatırımlardan kaçınalım.
Jüpiter, Başak burcunda gerileyecek. Bu süre, içsel anlamda bir gözden geçirme halidir. İnsan hayallerini, beklentilerini, duygularını, hissiyatlarını, bağımlılıklarını, kendisi için neyin önemli olup olmadığını tespit eder. Bu kendini aşma halidir. Gereksiz endişeler ve kaygılar yerine sağlıklı yaşamanın önemi üzerinde durma zamanıdır. Neler yapmak istiyorsak, neler ortaya koymaktan yanaysak bunları nasıl gerçekleştirmek gerektiğini araştırma vaktidir. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar