KADIN

25.897 kez izlendi
5 / 4.50 - 4 Oy
Gönder Sitene Ekle
Özenle ve itinayla yaklaşılması gerekir. Çünkü bu insanlar sonuçta alıngan insanlardır. Obsesif insanların temel özelliklerinden birisi, bir takım laflara sözlere takılabilir.

Onun için konuşulacak her bir lafın ve yapılacak her bir davranışın özenle seçilmesi gerekir. Çünkü bu insanlar karşısındaki insanlara düşünerek davranır. Kavga ettikten sonra çok pişman oldukları için, kavga etmekten ve kötü bir şey söylemekten kaçınırlar.

Ama yakınlarını çok yorarlar. Herkese gösterdikleri özen doğrultusunda aynı özeni gösterdikleri için, bunu görmeleri çok mümkün değildir.

Alınganlık, küsmek ve inatçılık bu yapıdaki insanların temel özelliğidir. Bir başka özellik duygularını belli etmemeleridir. Yüzlerine bakarak duygularını anlamak mümkün değildir. Acılarını ve sevinçlerini göstermezler, aldırmazlık içerisinde gibi tepki verdikleri için, kendilerine kızan insanlar biraz daha üstlerine giderler ve biraz daha canlarını acıtacak laflar ederler. Bunlara da tepki vermedikleri için, içlerinde kırılırlar.

Karşısındaki insanları kaybetmekten korktukları oranda, aslında kendi içlerinde o insanı kaybederler ve uzaklaşırlar. Sessiz ve sakin biçimde başkalarının hayatlarından çıkıp gittikleri görülebilir.

Yorumlar