KADIN

83.340 kez izlendi
5 / 3.80 - 5 Oy
Gönder Sitene Ekle
Hanımların temizlikteki en büyük yardımcısı ve hayatı kolaylaştıran yeniliklerin ustası Vileda, şimdi bir ilke daha imza atıyor. Dünyaca ünlü marka, yeni ürünü Magical ile yüzeylerde kirlerin oluşumunun önüne geçerek evlerin temiz kalma süresini olabildiğince uzatıyor. Böylece hanımlara daha az iş düşüyor, hayata daha çok zaman kalıyor.

Su kaydırma özelliğine sahip sprey ve süper mikrofiber bezden oluşan Magical Sistemile ev temizliğinde devrim yaratıyor. Sistem, su tutmayan sihirli yüzeyler yaratıyor, evler daha uzun süre temiz kalıyor. Pencere, ayna, fayans gibi yüzeylerde su lekelerine karşı günlerce üstün koruma ve mükemmel sonuçortaya koyuyor.

Suyun içerisindeki kireç ve kir, yüzeylerde damlacıkların ve izlerin oluşmasınaneden oluyor.Yüzeye Süper Mikrofiber Beziile yayılan magical sıvı;suyun yüzeylerden akıp gitmesini sağlıyor,yüzeyde kirlerin ve su lekelerinin oluşmasını engelliyor,böylece kir, kireç ve su lekesi ile savaşıyor. Magical,kireç lekelerine karşı duşakabinlerde, su lekelerinekarşı armatürlerde, buhara karşı aynalarda ve yağmur lekelerine karşı camlardagönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Vileda Magical, özel üretilen süper mikrofiber bezi ile önemlibir farkını ortaya koyuyor. İnsanın saç telinden 100 kat daha ince olan ve incelik konusunda pazarda rakip tanımayan Süper MikrofiberBez, bileşimi sayesinde Vileda Magical Sprey’in yüzeylere en etkili şekilde dağılmasını sağlıyor. Süper mikrofiber lifler,yüzeydeki Magical Sprey’i emmeden dağıtarak, spreyin etkisini tamamlıyor.

Yorumlar