KADIN

51.909 kez izlendi
5 / 5.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
Pantolona uygun ayakkabı seçimi, pantolonun nasıl bir tarzda giyildiği ile alakalıdır.

Kanvas veya sneaker diye tabir edilen ayakkabılar, kanvas, kot veya casual pantolonlarla birlikte hem son derece rahat hem de uyumlu bir beraberlik içerisinde olur.

Bunun haricinde biraz daha şık bir görüntü düşünülürse, bileğin biraz üzerinde biten, dar ve düz paça boylarına sahip sigaret pantolonlarla birlikte babetler gayet uyumlu olur.

Sigaret pantolonlar, hem orta boy ve orta boyun altındaki hanımlar hem de ortanın üstündeki uzun boylu hanımlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Feminen ve şık bir görüntü elde etmek için, avantajlı bir ayakkabı ve pantolon kombinasyonudur.

Bol paça pantolonları, muhakkak uzun boylu hanımlar tercih etmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken bir orantı vardır. Paçanın eni ne kadar geniş olursa, topuk da onunla aynı oranda hacimli olmalıdır. Örneğin; eskiden İspanyol paça pantolonlarla beraber apartman topuklar giyilirdi.

Paça genişledikçe onun altında incecik bir topuk abes kaçacağı için, pantolon paçası ne kadar dar olursa topuk da o kadar ince olmalıdır.

Skinny pantolonlarla asla dolgu topuklar kullanılmamalıdır. İnce topuklu ayakkabıları ya da son derece düz babetleri tercih etmek gerekir.

Yorumlar