KADIN

9.214 kez izlendi
5 / 3.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aile içinde var olan bir takım olumsuzlukların, ileri düzeye taşınması ve aile birliğini bozması noktasında bu tür hizmetleri yapmaktayız.

Yargıya intikal etmiş boşanma davaları olmadan sadece şüpheye dayalı bu tür araştırmaları yapmamaktayız. Çünkü kişilerin şüphe üzerine talepleri, Özel Dedektifler Derneği'ne bağlı firmalar kesinlikle değerlendirmez.

Şüpheye dayalı yapılan araştırmalarda elde edilen verilerde, şüphelerin doğrulanması noktasında insanların nasıl bir davranış içerisinde olacağını kestiremezsiniz. Karşı tarafa ya da kendine zarar verme durumu söz konusu olabilir.

Ancak, eşler birlikte yaşayamaz noktaya gelmiş ve boşanma davası açılmış durumunda, talebe göre kişinin mağduriyetinin giderilmesi noktasında delil toplama amaçlı görev alınabilir. Bunu yaparken de kesinlikle kişinin özel yaşamına müdahale etmeden, açık bilgi kaynaklarından yararlanılmaktadır.

Standart bir araştırmada, 6 kişiden oluşan 3 ekip, motorla ve araçla kişiyi sabah evden çıktıktan sonra akşam eve girene kadar gözlem altında tutabilir. Bu hareketler içerisinde kabahatli bir durum varsa, somut delillerle tespit edip müşteriye sunmaktayız. Ortalama 10-15 günlük bir sürede, bu tür araştırmalarda yüzde 90 sonuç alınır.

Yorumlar