KADIN

10.513 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Olivia Palermo makyajı için öncelikle fondöten süreceğiz. Ten renginize uyan bir fondöten seçmeniz gerekmekte. Ten renginizden yarım ton koyu veya yarım ton açık bir fondöten tercih edebilirsiniz.

Fondöten uygulamanız bittiğinde, gözaltı kapatıcınızı uygulamalısınız. Göz altı uygulamanız bittikten sonra göz üstüne de kapatıcı uygulayabilirsiniz.

Pudra uygulamasına geçiyoruz, kullandığınız fondötene uygun bir pudra tercih etmelisiniz. Göz altına ve göz üstüne uygulamanızı yaparak far uygulamanıza geçebilirsiniz.

Olivia Palermo makyajına uygun olarak gümüş ve siyah tonlardaki makyajı yapacağız. Göz kapağı üzerine gümüş rengi bir far uygulaması yapıyor ve eşit şekilde dağılmasını sağlıyoruz. Gümüş rengi farı uyguladıktan sonra siyah bir far ile gölgelendirme yapabilirsiniz.

Kaş altına aydınlatıcı bir renk kullanabilirsiniz, göz kapağı üzerine siyah bir kalem çekerek gölge çalışması yapabilirsiniz. Son olarak göz içine de siyah kalem çekmeli, kalemi çekerken de gözünüz küçükse uygulamayı göz içine yapmamayı tercih etmelisiniz. Göz altına siyah bir far uygulaması ve göz pınarı aydınlatması için açık renk bir far ile ışıltı verebilirsiniz.

Kirpiklerinize bolca rimel uygulaması yaparak makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar