KADIN

3.121 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Sevgili Oğlaklar, 7 Kasım tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, hayata bakış açınızı, insanlarla olan her türlü temasınızı geliştiren kadersel planda yer alan hakikaten kıymetli bir oluşumdur. Kişi o günedek neler yaşamış olursa olsun, bu kavuşum yeni bir sayfayı önünüze açar. Gelecekle alakalı konularda umudunuzu yükseltir. Yaptığınız seçimlerle karşınıza çıkan kişi ve kişilerle bir bütün oluşturmanız mümkün olur.

İş ve Kariyer
Mesleki konularda en önemli yansıma, kişinin kendi yeteneklerini değerlendireceği bir alanda sorumluluk alması halidir. İnsan, çalıştığı yerde ve otoritelerle olan ilişkisinde huzur, uyum, hakkaniyet ve paylaşım isteyecektir. Eğer böyle bir işe sahipse, bu süreçte tatmin olur ve kendini mutlu hisseder. Çünkü bir işten beklentisi olanları elde ettiği için, geleceğine de umutla bakar. Tam tersi durumda, hayatın sadece iş ve sorumluluklar üzerine kurulduğu düşünerek sıkılır. Bu süreçte sanatsal, sosyal paylaşım, ortaklaşa işbirliği gibi alanlarda çalışabilir. Toplumsal açıdan bu süreçte, kişiler arası ilişkilerde eşitlik ilkesi gözetilir.

Para
6 Kasım tarihindeki görünüm, yapılan görüşmelerin, girişimlerin mali açıdan sizi rahatlatması anlamına gelecek. Dış destekler yönünden etkin bir gün. Haftanın genelinde güzel bir akış var. Maddi yönden olumlu enerjileriniz var. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar