KADIN

100.049 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Oğlaklar, 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs, Koç burcunda geriliyor. Bu gerileme dönemi, ailevi konularda oldukça etkili. Ailenizle ilişkinizi ve evinizle ilgili bütün konuları inceleyeceksiniz. Güven bu noktada önemli olacak. Her şeyi sağlamlık ilkesi içinde ele alacaksınız. Tartışmaya yol açabilecekse uzak durup konuşmayı seçmelisiniz. Karar değiştirmemelisiniz. Acil kararlar almamalısınız. Ailede kopuşlar olmayacağını söyleyebiliriz. Üretime ve ileriye dönük düşüneceksiniz. Evle ilgili bütün konular, güven ve istikrar çerçevesinde ele alınacak.


12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşacak. Dünyaya bakacak, çevrenizi tanıyacak, yolculuklara çıkacaksınız. Tatlı, ahenkli, sağlamlık ilkesi içinde iletişimler kuracaksınız. Yabancılarla iletişim kuracaksınız. Bazen içinde bulunduğunuz psikolojik durum ya da etkenlerin kendinize dönük düşünmenizi sağlayabileceğini söyleyebiliriz. Bu dönemde aceleci olmayıp sağlıklı ve mantıklı olmalısınız.

Merkür ve Güneş, 13 ve 20 Mart’ta sırayla, Koç burcunda ilerleyecek. Venüs de bu ay, aynı burçta gerileyecek. Köklerinizle ilgili konularda iletişiminizi kendinizi merkeze alarak kurmak yerine, birbirinizi de önemseyerek ele almakta yarar var. Farklı bir yere taşınmak istiyorsanız, biraz daha bekleyip bütçenize ve koşullara bakmalısınız. Sağlamcı olmalısınız.

28 Mart tarihinde Yeniay, Koç burcunda oluşuyor. Önümüzdeki bir aylık süre içinde size güzellikler getirecek. Doğruyu tespitte, aşk hayatınızı artı ve eksileriyle ele almada epey etkili. Bu ilişkinin size fayda getirip getirmediğine, çocuklarınızın yeteneklerine bakacaksınız. Mars da Boğa’da olacağı için dikkatli ve güven odaklı hareket etmekte yarar var.

31 Mart’ta ise Merkür, Boğa burcunda olacak. Aşkta ve ilişkilerde doğru kararlar vermek için etkili olacak bu geçiş. Negatif tarafından bakmadan, olumlu sonuçlar çıkartarak her şeyi ele alacaksınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar