KADIN

7.406 kez izlendi
5 / 5.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
5 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, öncelikle iş hayatımızla ilgili konularda ilişkilerin önemini vurgulayan, uyumlu, dengeli ve huzurlu bir hayata duyduğumuz ihtiyacın göstergesi olup, önümüzdeki iki hafta boyunca bu konularda düzenlemelerde bulunmamızı sağlayan bir enerjidir. Kişi hem sorumluluklarının farkındadır hem de çevresindeki insanların öneminin. İster ki, kendisine karşı nazik bir şekilde davranılsın ve anlaşmazlıklar çözüme kavuşsun, huzur bulunsun.

7 Ekim sonrası işimiz, aşk hayatımız veya farklı bir nedenle özgür hareket etmemiz, ilişkilerde bulunmamız engellenir. Ve biz bu engellenişi hassas bir şekilde ele alırız. Keyfimiz biraz kaçar.

15 Ekim sonrası düzenleme, işler hale getirme ve hedefimizi gerçekleştirme anlamında titiz çalışmamız gerekir. Bir Oğlak için bu zor bir durum değildir. Ancak sadece işe odaklanmak, sosyal yaşamdan uzak durmak, sorumluluklarımız gereği hareket etmek sıkıcı gelebilir.

21 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında bir çok mesele üzerinde derinlikli düşünürüz. Niyetimizi, arzularımızı gerçekleştirmek anlamında zamana ihtiyacımız vardır. Bu zaman zarfında uygulamada bulunmaktan ziyade her olasılığı gözden geçirerek işlerimizi düzenlemek yararlı olur.

Yorumlar