KADIN

3.675 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Bu hafta ilişkilerde arzulu, tutkulu ve düşüncelerimizi direkt olarak paylaşmaktan yana olacağız. Titiz bir şekilde her bir ayrıntıya önem vereceğiz. Karşımızdaki kişiyle fikirsel anlamda anlaşıyor muyuz, hayata bakış açımız farklı mı, aynı yolda ilerliyor muyuz, bunları gözden geçireceğiz. İlişkisinde problem olmayan çiftler bu hafta birbirlerine destekçi, şefkatli ve ılımlı tarzda yaklaşırlar. Yeni tanışmalarda fazla kritik edebiliriz. İşi var mı? Nerede yaşıyor? Daha önce nasıl bir ilişki yaşamış? Bunları bilmek isteriz.

İş ve Kariyer
23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, ilişkilerinizi, hedeflerinizi derinlikli bir şekilde gözden geçirmeniz yönünde gayet olumludur. İdeallerinizi yeniden ele alacağınız, projelerinizi veya yapmak istediklerinizi kafanızın içinde tasarlayacağınız bir süreçtesiniz. Güven ihtiyacınız bir hayli yüksek olacak. Ancak bu güveni, kendi içinizde oluşturmayı öğreneceksiniz. Kıskançlıklar, paylaşımsızlık, öfke ve önyargılı davranmaktan uzak durmalıyız. Problemler karşısında yılmayacağız. Bilakis bunları çözebilmek adına formüller geliştireceğiz.

Para
Bir yandan tarafsız düşüneceksiniz diğer yandan gücü elde etmek için yoğun bir çalışmayı kabul edeceksiniz. Bunlar zor gibi görünebilir. Ancak şu aralar hünerli, önündeki şartlara göre hareket edebilen kişiler kazanacak. Size üç şey gerekli. Kendinize güvenmek, iyi iz sürmek ve şartlara göre belli oranda esneklik göstermek. İşte o zaman kazanırsınız.

Yorumlar