KADIN

3.517 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
8 Ekim tarihinde başlayacak Venüs-Başak geçişi, aşk hayatımızla ilgili konularda da etkilidir. Bu dönemde partnerimizin davranışlarına daha fazla dikkat ederiz. Bize karşı titiz ve dikkatli olmasını bekleriz. Seçici davranacağız ve düzenden yana olacağız. Farklı insanlar görürüz, selamlaşırız, konuşuruz. Ancak prensiplerimize uymayan tarzda hareket edildiğinde mesafemizi koyarız. Oysaki bu süreçte bu denli keskin yargılar pek hoş olmaz. Şu kişi işe yaramaz, bu kişi tuhaf gibi şeyler desek de, bir aradaysak ve aynı dünyada nefes alıyorsak, insanları oldukları gibi kabul etmek durumundayız.

İş ve Kariyer
İşverenimizle, hizmette bulunduğumuz insanlarla nazik, ölçülü, uzlaşıya açık şekilde çalışmamız yarar var. Yanlış ve doğrular tespit edilirken, sadece kendi bakış açımızla ele almamalıyız.

Para
Bu dönemde bilgimize, tecrübemize, ustalığımıza güveneceğiz. Eğer gerçekten yıllardır çaba sarf ettiysek şimdi bunu göstermek için dışa açılacağız. Amacımızın farkında olarak, hayatımızı daha sağlıklı, verimli şekilde geçirmenin yollarını arayacağız. Hiçbir şeyi endişeli, takıntılı şekilde ele almayacağız. Fiziksel ve bedensel sağlığımızı önemseyeceğiz. Eğitimi önemseyeceğiz. Kendimize dikkat edeceğiz. İyi haftalar diliyorum.

Yorumlar