KADIN

3.878 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
10, 11, 13 Kasım tarihindeki görünümler, gerek sosyal ilişkilerimiz ve gerekse özel yakınlaşmalarda kendimizi daha iyi tanımamızda rehberlik eder. Daha derinlikli düşünürüz ve karşımızdaki kişiyi çözmeye çalışırız. Bizi kandırmak pek kolay değildir. Sağlam olmayan, güvenilir olmayan kişileri hemen anlarız, algılarız. Bu görünümler olumlu yönde gelişecek arkadaşlıkların, bizi tatmin eden ilişkilerin göstergesidir.

İş ve Kariyer
11 Kasım tarihinde Yeniay-Akrep burcunda oluşacak. Hedeflerinizi gerçekleştirmek yönünde başkalarıyla olan bağlantılarınızı önemsemek gerekiyor. Görünen o ki, bu Yeniay, hem iş hayatında kararlılık göstermemiz hem de hangi yönde adım atacağımızı sorgulamamızı sağlayacak. Bu sorgular, olumsuz yönde değil. Daha iyi bir yol izlemeniz yönünde uyarıcılardır. Yeniay’ın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlerken iki farklı yol izlemek mümkündür. Ancak Merkür-Jüpiter olumlu görünümü destekleyicidir ve sizin derinlikli düşünmenizde, pratik şekilde işlerinizi yoluna koymanızda yardımcı olacaktır.

Para
11 Kasım tarihindeki görünüm, faydalı ortaklıkların mali yönden destekleyici olduğunu gösteriyor. 13 Kasım tarihi de yine aynı şekilde olumludur. Finansal açıdan rahat bir hafta geçireceğinizi söyleyebilirim. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar