KADIN

98.967 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Kovalar, 4 Mart-3 Nisan tarihleri arasında Venüs, Koç burcunda geriliyor. Bu konu özellikle yakın çevrenize şöyle bir bakıp, kendinizi merkezde görme arzunuzu işaret ediyor. Eğer bir kopma sürecindeyseniz, biraz beklemelisiniz. Çevre ilişkilerinde, kardeşlerinizle ilgili ilişkilerinizde sağlam ve güven vereni tercih etmelisiniz. Ne yapmak istiyorsanız, ileriye dönük düşünüp planlamalısınız. İşlerinizi düzgün, planlı ele almalı, fikirlerinizi iletmelisiniz. Güvenilirliği önde tutun.

10 Mart tarihinde de Mars, Boğa burcunda olacak. Bu tarihte huzur ve emniyet duygusu ön planda olacak. Farklı fikirlere sahip olabileceğinizi kanıksayıp birbirinizi anlamalısınız. Bir birey olarak problemlerden uzak kalmayı önemsemelisiniz. Her açıdan kuvvetli olmanızı bu geçiş sağlayacak.

12 Mart tarihinde Dolunay, Başak burcunda oluşuyor. Her türlü maddi konuda meseleleri dikkatli ele almalısınız. Muhasebenizi incelemeli, gelirinizi dikkatli ele almalısınız. Sizi rahatsız eden şeyleri ele alırken, alternatifiniz olup olmadığını önemsemelisiniz. Sabırlı olun ve insanlarla olan ilişkilerinizi güçlü tutup kendinizi geliştirmelisiniz. Verdiğiniz kararları ılımlı bir şekilde iletin.

Merkür ve Güneş, 13 ve 20 Mart’ta sırayla, Koç burcunda ilerleyecek. Venüs de bu ay, aynı burçta gerileyecek. Yerleşim yerinizle ve ailenizle ilgili bir değişim, eğitim ve ticaret konularında huzur ve emniyeti merkez almalısınız. Bu hareketler sizi yavaşlatıyor olabilir ancak, tekrar düşünmenin önemi bu hareketlerle ortaya çıkacak. Yolculuklar ve iletişimin tekrarlanma konusunda bu döneme bir bakacaksınız.

28 Mart’ta Yeniay, Koç burcunda doğacak. Geçmişle ilgili meseleler tekrar gündeme gelebilir fakat bu sefer farklı bir pencereden bakacaksınız. Bu enerji sizi hem iletişim, hem yerleşim yeriniz, hem de ailenizin emniyeti anlamında olumlu bir Yeniay. Birçok şeyin farklı ve olumlu gerçekleşmesini sağlayacak. Bu çevrede yaşamak sizin için son derece olumlu olacak.

31 Mart tarihinde Merkür, Boğa burcunda seyrine başlıyor. Bu geçiş, yaptığınız araştırmaları netleştirme ve hesabınıza uygun bir şekilde doğru tespitler yapmanızı sağlıyor. Güvenilir olanları tercih etmenizde, menfaatlerinizi de gözeterek, bu dönemde size fayda sağlayacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar