KADIN

7.965 kez izlendi
5 / 5.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
Mayıs ayının ilk haftasında mali konularda durumunuzu gözden geçirerek, ailevi veya kendinizle alakalı kararlar verebilirsiniz. Fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek ve en iyi kararı verebilmek için çok akıllı olmak gerekir. Eğer bir başka yere taşınmayı düşünüyorsanız veya evinizle alakalı bir planınız varsa uygulamadan önce hem maddi hem de manevi anlamda hesabınızı iyi yapınız. Ofis açmayı düşünüyorsanız bütçeniz zorlanır mı, bunu yapmanın yararlı ve zorlayıcı yönlerini mutlaka ele alınız. İşi şansa bırakmayınız.

9 Mayıs tarihinde ev-aile-yuva-güvenliğiniz-çocuklarınız - aşk hayatınızla ilgili konularda aktif bir enerjiye sahipsiniz. Ancak bu konularda bir karar verilecekse mutlaka güvenilir, kazandırıcı ve ilerisi adına umut vadedeni tercih etmekte yarar var.

10 Mayıs tarihindeki Güneş tutulması, evinizi satışa çıkarmak, ev satın almak, eviniz ve ailenizle ilgili konular üzerinde yoğunlaşmanızı sağlıyor. Belki bir kriz veya bir mali durum nedeniyle bir hayli zorlanabilirsiniz. İş yaşamınız ve gelirinizle alakalı konularda çok dikkatli olmakta yarar var.

15 Mayıs tarihinde zekice taktiklerde bulunabilirsiniz. Sözleriniz bir hayli etkilidir. Akıllıca olayları kendi lehinize çevirebilirsiniz.

Yorumlar