KADIN

12.122 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
3 Kasım tarihindeki güneş tutulması mesleki alanda meydana gelecek. Merkür geri hareketini sürdürdüğünden, iş konularında mutlaka iyi bir incelemede bulunmak gerekiyor. Bu tutulma, başkalarından destek görmekte zorlandığınızı, bu nedenle güçlü ve derin bir değişim için kendinize mutlaka güvenmeniz gerektiğini gösteriyor.

Ruhsal çalışmalar özellikle bu alanda görev yaşan kişiler için bir hayli etkili. Hatta bazılarınız yıllardır devam ettiğiniz sektörden ayrılıp, spritüel konularda ilerlemeyi tercih edebilirsiniz. Ancak şunu belirtmeliyim ki, Akrep-Boğa burç aksı üzerindeki tutulmalar sizi hem ailevi hem iş konularında derinlikli bir dönüşüme tabii tutacaktır. Bu değişime hayır demek zor.

Toplum içindeki yerinizi sağlamlaştırmak, ilişkilerde çok dikkatli olmak, kararlarınızın bizzat sorumluluğunu üstlenmek durumundasınız. Değişimler öyle çarçabuk olacak değil. Zamanla yerli yerine oturacaktır. Şunu bilmelisiniz ki, sizin için mesleki hayat çok önemli. Toplum içindeki yeriniz önemli. Tabii ki yaşınız önemli. Bazılarınız bu tutulmalar zincirinde emekliye ayrılacak ve artık yeni toplumsal konumunuza göre hayatınızı yönlendireceksiniz. Bu ikinci bir yaşam. Ancak tutulmaların, genel anlamıyla dış dünya ve iç aleminizle ilgili gelişmeleri, dönüşümleri içerdiğini söyleyebiliriz.

Yorumlar