KADIN

2.714 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Hafta başındaki görünüm, yeniliklere açık olmanızı sağlıyor. Değişim arzusu iliklerimize kadar işlemiş durumda. Bir sürpriz gelişme yaşanabilir. Biriyle tanışabiliriz, bir yolculuğa çıkabiliriz. Eğitim, iş, çevre, uzmanlık, seyahatler ve ilişkilerde yeniye, yeniden merhaba demeye varız.
17 Ekim tarihindeki görünüm, ilişkimizin cinsel boyutunu hem sağlık hem de psikolojik anlamda gözden geçirmemiz açısından önemli. Bazen sağlık-iş-parasal sorunlar veya ilişkimiz olmaması nedeniyle cinsel anlamda sıkıntılar yaşayabiliriz. Bazen de, önümüze gelenle ilişki kurarak yanlış bir aşkın elinde sancılar çekeriz. Onun için şöyle bir kendinizi gözden geçirin. Sadece iş anlamında değil, partnerinizle aranızdaki paylaşımların da gözden geçirilmesi lazım. Siz kimlerle hangi nedenle bağlantı kuruyorsunuz? Bağlantıda olduğunuz insanlarla aranızdaki işbirliği ne durumda? Bunları mutlaka ele almalısınız.

İş ve Kariyer
16 Ekim tarihindeki görünüm, endişe ile hiçbir sorunun çözülmeyeceğini işaret ediyor. Sağlam ve hakikaten kalıcı olanın, sizinle olacağını söylüyor. Şu aralar ilişki ve iş ortaklıklarında derin derin düşünüyorsunuz. Bir yandan mükemmel olan için mücadele veriyorsunuz, diğer yandan bir yol tespit etmeye çalışıyorsunuz. İşte bu görünüm size kuvvet, iç görü, güven aşıladığı için, her şeyi yoluna koyabilirsiniz.

Para
12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, maddi paylaşımlar, miras bölüşümü, ev yatırımı, iş kurulması, ortaklıklar gibi konular üzerinde derinlikli düşünmeyi sağlıyor. Bu bir gelişim ve dönüşümdür. Zamanla yerine oturacaktır. Hesabınızı daha iyi bilmenizi sağlar.
13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, sosyal yönden bizi başkalarıyla temasta bulunmaya davet ediyor. Farklı insanlarla tanışmak, güzel bağlantılar kurmaktan yanayız. Değişik bir şeyler yapmak istiyoruz. Ancak aklımız parasal konulara takılı. Her şeyin titizlikle gözden geçirilmesi, bütçenin düzenlenmesi şart. Yenilik iyi güzel de, finansal duruma bakmak gerekecek.

Yorumlar