KADIN

18.813 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Sevgili Koçlar, ilişkiler anlamında haftanın en önemli geçiş etkinliği, 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan Venüs-Terazi seyridir. Venüs karşıt burcunuzda ilerlese dahi yönettiği bir burçta ve kuvvetli olduğu bir alanda seyrettiği için, faydalı özellikleriyle sizi sarıp sarmalar. Bu süreçte uyum ve güzellik arzunuz yükselir. Hayatın genelinde huzur aranır. İlişkide partnerinizin size karşı anlayışlı ve nazik davranması önemlidir.Bu durum beraberlikte problem varsa da çözüme kavuşturur. İlişkisi olmayanlar açısından bir partnerde aranan en önemli kriter, ortaklaşa hareket etmeyi bilmesidir. Dönemin nasıl geçeceği öncelikle ilişkinin niteliği veya bir ilişkiden ne beklediğiniz sorusuna cevap bulunmasıyla mümkündür.

İş ve Kariyer
3 Kasım tarihindeki Venüs-Mars kavuşumu Başak burcunda gerçekleşecek. Çalışma hayatımızı ilgilendiren konular üzerinde incelemede bulunacağız. Aksaklıklar varsa hemen gözümüze çarpabilir, düzenlemede bulunabiliriz. Sağlığımız tabii ki önemli. Rutin iş hayatı birçoğumuzu yoruyor. Doğaldır ki, kendimize özen göstermemiz lazım. Bu tarih, kişisel bakımımız, estetik görüntümüz, giyimimiz, psikolojik anlamda rahatlamamız yönündeki aktiviteleri destekleyicidir. 7 Kasım tarihindeki görünüm, iş arkadaşlarımızla veya çevremizde bulunan kişilerle ilişkilerimizi güçlendirmek, iş hayatında bize güzel faydalar olarak geri dönebilir.

Para
2-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep süresince, başkalarıyla ilişkili olan parasal meseleleri derinlikli bir şekilde gözden geçireceğiz. Miras bölüşümü, hisseli paralar, eş ve iş ortağınızın mali durumu, borçlarımız, ödememiz gereken vergiler, yükümlü olduğumuz ve altına imza attığımız belgeler, kredi başvurularımızı ele alacağız, çıkarımızı gözeteceğiz. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar