KADIN

10.659 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Sevgili Koçlar, 26 Ekim tarihindeki görünüm, kendinizi olduğunuz, inandığınız gibi ortaya koyma ve artık bazı durumlara isyan ederek karşı çıkma arzunuzun göstergesidir. Cesaretle ilerlemek ve kendi yolunuzu çizmek niyetindesiniz. Ancak partneriniz veya ilişki içinde olduğunuz diğer insanlar sizi işbirliğinde bulunmaya çalışabilirler. Oysa ki geçmişle tüm bağlarını kopararak yeniye adım atmak isteyen Koçlar bu çağrıya uymak istemezler. Peki, ne yapılmalıdır? Tabii ki köprüleri yıkmadan aklı başında düşünmeli, inandığınız değerlerinizi karşı tarafa taviz vermeden iletmeli ve onun da ne söylemeye çalıştığını anlamalı, sizi böyle bir isyana sürükleyen nedenler üzerinde fikirlerinizi ortaya koymalısınız.

İş ve Kariyer
26 Ekim tarihindeki görünüm, çalışma hayatımız ve bizim için şu anda en fazla hangi konu önemlisi onun üzerinde yoğunlaşırız. Biz verimli bir şekilde çalışmak, sağlıklı yaşamak, kararlarımızı uygulamak, sorunlarımızı çözmekten yanayız. Tabii ki bu isteklerimiz gayet doğaldır. Ancak kontrol dışı gelişmelerle karşılaştığımızda, yani evdeki hesabımız çarşıya uymadığında kendimize yüklenmememiz olumsuz düşünmememiz, sinirli tepkilerde bulunmamamız, hayata pes etmememiz lazım. Hele bir de kendimizi kader kurbanı gibi görürsek, o zaman nasıl verimli çalışabilir, sağlıklı olabilir, gerekli düzenlemeleri yapabiliriz ki? İşte bu karşıtlık bize sakin olmamızı, sorunlarımızı bilinçli bir şekilde ele almamızı söylemektedir.

Para
27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, maddi ve manevi anlamda kazanç elde etmek, kendimizi güven altına almak ve ihtiyaçlarımızı elde etmekten yanayız. Bu içgüdüsel olarak bizi itekleyen bir arzu ve doyum noktamız. Rahatlık, konfor, huzur bizim için önemli. Bu yönde düşündüğümüz için, başkalarıyla da ilişkimizi güçlü tutmaktan yanayız. Çünkü onun da bir getirisi, faydası olabilir diye düşünüyoruz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ve başkalarıyla dirsek teması yapmamız, destek vermemiz gerektiği hatırlatıyor. Kısaca sadece kendimize dönük değil, başkalarını da düşünecek şekilde hareket etmemiz gerekecek. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar