KADIN

12.891 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Sevgili Koçlar, 24 Kasım tarihindeki iki görünüm, ilişkilerde sabırsızlık ve çabucak kopmaya dönük bir etki yaratabilir. Bağlayıcı, birleştirici bir durumdan ziyade, sevgi alışverişinin sekteye uğraması, farklılık söz konusudur. Burada esasen her iki kişinin de ilişki hakkındaki görüşleri ve yaşam hedefleri önem taşır. Bir taraf kendini haklı bulurken, diğeri hayal kırıklığına duyabilir. Önemli olan anlaşmaya gönüllü olup olmadığımızdır. Bu hafta üzerinde durmamız gereken nokta, olan bitene gerçekçi bir şekilde bakmaktır.

İş ve Kariyer
26 Kasım tarihinde İkizler burcunda oluşacak Dolunay, işlerimizi tam istediğimiz gibi halletmekte zorlanabileceğimizi gösteriyor. Hale yola koyalım diye ter döküyoruz. Evraklar, belgeler, eksikler, telefonlaşmalar derken gün boyu koşturacağız. Ancak bu Dolunayın Satürn-Neptün ile zorlu bir görünüm yapması, yurtdışı işlerimiz, yüksek eğitim veya başka bir şehre yerleşimle ilgili konuların tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor. Bunları halletmek pek kolay değil veya bir daha bakmak gerekecek.

Para
Haftanın genelinde yolculuklar, başka bir yere gitmek, eğitim, ticaret, yerleşimle alakalı konularda harcamalarımız olabilir. Parasal meselelerin halledilmesi için başkalarına ihtiyaç duyulabilir. O anlamda da görüşmelerde bulunabiliriz. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar