KADIN

16.114 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Sevgili Koçlar, 30 Aralık-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Venüs, Yay burcunda ilerleyecek. Yeni tanışmalar moralimizi yükselticidir. Bizi rahatsız eden birtakım konuları geride bırakıyoruz. Yenilikler, yeni aşklar, güzel ortamlar, insanlarla tanışmak, pozitif düşünme yönünde etkisi çok kıymetlidir. Bu süreç, özgürce ilişkiler yaşamak, her görüşten insanı kucaklamak, gönlünün kapılarını açmak, pozitif yönde anlaşmak, samimiyeti her daim öne almak şeklinde özetlenebilir. Yaşam sevincinizin bir hayli yükseldiği bu süreçte ayrıntıların üzerinde pek durulmaz. Bütüne ve bütünün hissettirdiği coşkuya, hevese, keyiflere önem verilir.

İş ve Kariyer
22 Aralık-20 Ocak 2016 tarihleri arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş genel astrolojik ifadesi gereği sorumluluk üstlenmek anlamına gelir. Kişi bu dönemde, toplum içindeki yerini ve saygınlığını önemsemelidir. Görevlerini disiplinli bir şekilde gerçekleştirmeli, üstüne düşeni ciddiyetle yapmalıdır. Her yıl hemen hemen aynı tarihlerde Güneş-Oğlak burcunda ilerlerken, kariyer hayatınız, iş yerinizdeki pozisyonunuz, toplum içindeki yeriniz, anne-babalık sorumluluğunuz veya anneniz, babanızla alakalı konular üzerinde ciddiyetle durmanız, hırslı azimli ve düzenli bir şekilde çalışmaya gayret göstermeniz sizlerden beklenir. Eğer çalıştığınız alanda üst bir görevde iseniz, sorumluluklarınız çok daha belirgindir.

Para
24 ve 26 Aralık tarihindeki iki görünüm, hem maddi konularda düzenlemelerde bulunmanın hem de iş anlamında titiz hareket etmenin işaretçisidir. Haftanın genelinde zaten iş hayatıyla ilgili meseleler bir hayli önem taşıyacak. Hatta zaman zaman eş, iş ortağıyla ilgili durumları da gözden geçireceğiz. Onların halledilmesi gerekiyor. Ondan sonra rahatlarız ve yeni bir yıla adım atmış oluruz. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar