KADIN

37.913 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Koçlar, 3 Şubat tarihinde Venüs burcunuzda seyrine başlıyor. İkili ilişkilerde yeni tanışmaların göstergesi olduğu gibi, var olan ilişkilerinizde duygularınızı açıklayıp kendinizle alakalı konuları öne almanızı işaret ediyor. İsteklerinizi para kazanarak elde etmek isteyeceksiniz. Bireysel arzuların ve ikili ilişkilerin olumlu yöne gidebilmesinde önemli bir enerji.
7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda seyrine başlıyor. Düşüncelerinizi dışarıya aktarmanızda size yenilikçi düşünme imkanı sağlayacak. Arkadaşlıklarınız güçlü görünüyor. Dostlarınızla düşüncelerinizi paylaşacaksınız.
11 Şubat tarihinde Halkalı Ay Tutulması, Aslan burcunda gerçekleşiyor. Ay tutulmalarında duygular içgüdüsel olarak ortaya çıkıyor. Sizin ihtiyaçlarınızla başkalarınızın gereksinimleri arasında uzlaşıya açık problemler yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki altı ay içerisinde aşkı ede etmek veya mevcut ilişkinizde etkili kılmak istiyorsunuz. Her türlü ihtiyacınızı elde etme ve duygularınızı gösterme gücü kazandığınız bir dönem olacak. Devam eden ilişkinizde bir sorun yoksa evliliğe gidebilir. İçgüdüsel olarak arzularınızı belirleyip yeni gelişmelere adım atacaksınız. İlişkilerinizde altı aylık dönemde olumlu gelşmeler yaşanacağı gibi, yeni bir ilişkiye de ne istediğinizi ve gereksinimlerinizi ortaya koyarsanız sağlıklı bir şekilde adım atabilirsiniz. Zamanı vermek ve sabırlı olmak gerek.
18 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda seyrine başlıyor ve hemen ardından 26 Şubat’ta ise Balık burcunda Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Balık burcu tutulmaları genelde Neptün etkisinde olduğu için ılımlı etkilere sahip bir tutulma olacak. Önümüzdeki altı ay içerisinde her şeyi muhasebe etmenizi sağlayacak ve sizi rahatsız edip bağımlı kılan konuların yavaşça sizden uzaklaştığını hissedeceksiniz. Artık kendinizi daha fazla ifade edebileceğiniz gelişmeler yaşayacaksınız. Etkin olumlu gelişmelere gebe bir dönem. Bu iki tutulma da sizin için önemli, yararlı ve hayrınıza olacak gelişmelerin ortaya çıkacağı bir sürece giriyorsunuz özellikle Ağustos ayına kadar. Yanlışlar sona erecek ve olumlu gelişmelerin önü açılacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar