KADIN

120.693 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Koçlar, 1 Ekim tarihinde Terazi burcunda bir Yeniay doğuyor. Yöneticisi Venüs de Akrep burcunda. Bu Yeniay’la birlikte, paylaşım olgusu ön plana çıkıyor. Partnerinizin size olan yaklaşımında birçok şeyi gözden geçirecek ve objektif olmaya çalışacak. Uyum, uzlaşı gibi kavramlar bu Yeniay’ın özünde var. Neleri paylaştığınızın üzerinde duracaksınız. Özellikle farklı fikirler ya da hayata bakış söz konusu olduğunda aynı yaşamı paylaşabilme fikrinin partnerinizde güçlendiğini göreceksiniz. Biraz da romantizmi teşvik ediyor. Her iki kişinin de iş hayatına bakması gerekecek. Venüs, Akrep’te olduğu için mali konular ön plana çıkacak. Her ikiniz de aynı miktarda mali paylaşımlarda bulunup bulunmadığınızı sorgulayacaksınız. Yeniay’ın etkisiyle çıkarlar da biraz etkili. Ne olursa olsun bir hayat paylaşılıyorsa, neleri paylaştığınızı ve başardığınızı ele alacaksınız. Yeni bir ilişkiyi başlatabileceği de söylenebilir.


Merkür 7 Ekim tarihinde Terazi burcunda seyrine başlıyor. Özellikle ılımlılık burada ön plana çıkıyor. Birbirinize baskı uygulamadan ve gerçekçi bir tutumla ilerlemelisiniz.


16 Ekim’de burcunuzda Dolunay oluşuyor. Yeniay’da mercek altınıza aldığınız ilişkinizi, eğer uyumluluk yoksa ve baskı varsa yolları ayırabilirsiniz. Şartların uymaması nedeniyle her iki taraf da taviz vermemeyi seçebilir. Anlaşmanın niteliği ve ilişkinin özüne göre iyi yaklaşım sergileyebilirsiniz. Finansal meseleleri vurgulaması da bir diğer yanı. Anlaşmak ve hayatı sürdürmek açısından oldukça önemli bir dönem. Yeni bir tanışma meydana gelebilir. Sürprize açık bir Dolunay bu.


18 Ekim tarihinde Venüs, Yay burcunda seyrine başlıyor. Öncelikle insanın yaşam heyecanı ön plana çıkacak. Deneyimlere açık olmalı, kendinizi ifade etme arunuzu değerlendirmelisiniz. Biten bir zorlu ilişkiniz varsa yeni ilişkilere bakmanız gerekiyor. Size güç verecek iş ortaklıkları ya da yeni bir partner için adım atılabilir.


24 Ekim’de Merkür Akrep burcunda seyrine başladığında ise hayatı mücadele olarak görüp ortaklaşa bir yaşamın getirileri olan maddi ve manevi sorumlulukları her iki taraf için de gözden geçirmeniz gerekecek.


30 Ekim tarihinde ise ikinci bir Yeniay, bu sefer Akrep burcunda doğuyor. Bu Yeniay’da ise finansal konular hayli etkili. Alacak verecek gibi olgular oldukça önemli hale gelecek. Paylaşım olgusuna önem vererek hareket etmeniz gerekecek. Eğer problemli bir ilişkiniz varsa birbirinize baskı uygulamadan aklınızdakileri ve ilişkinin durumunu ortaya koymalısınız. Birbirinize ne kadar yettiğinizi incelemeli, geleceğinizi teminat altına alacak finansal adımlar atmalısınız. Mars da bu Yeniay’da etkili olduğu için kazancı ön plana koyacak ve bunun üzerine eğileceksiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar