KADIN

222.723 kez izlendi
5 / 5.00 - 1 Oy
Gönder Sitene Ekle
İlk etkili oluşum 4 Nisan tarihinde karşıt burcunuzda tam ay tutulması olarak gerçekleşecek. Terazi burcunda gerçekleşecek bu ay tutulmasında denge ve uyum konusuna dikkat edilmesi gerekecek.

Özellikle ilişki niteliklerine göre incelediğimizde sağlam beraberliği olan kişiler için herhangi bir sorun gözükmemekle birlikte sağlam ilişkimizi dengeli olacak şekilde, uyumlu sürdürebileceğimiz bir dönem yaşayabiliriz.

İlişkinizde sorunlar var ise kendinizi ifade etme isteğiniz öne çıkarken,ay tutulması ile birlikte bencil kararlardan uzak durup, birbirinize saygınızı korumanız gerekecek.

İlişkisi henüz olmayanlar bu süre içerisinde yeni bir beraberliğe adım atacak olanlar ise karşılarındakini tanımaları gerekiyor.

Tam ay tutulmasının görünümlerine baktığımızda Koç'lar için iş hayatı oldukça önemli. Bu ay tutulmasında başkalarının fikirlerine ve iş hayatının sorumluluklarına aldırış etmeden hareket edersek, Koç'lar ay tutulmasında problem yaşayabilir.

Bir başka görünümde ise iş birliğine yatkın ve uyumlu olunmalı mesajı verilmekte.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlıyor. Venüs iletişim evinde etkili olacağı için ilişkiler bakış açımızda farklılıklar, meraklılık ve farklı insan tanıma arzusu ortaya çıkabilir. Size hitap eden, konuşabileceğiniz insanları tercih edeceksiniz.

Bu geçişi yöneten Merkür 15 Nisan'da Boğa burcunda seyrine başlayacağı için, iletişim ve girişim sizin için önemli olurken bunun sebebi arka planda parasal kazanç sağlamak olacak.

15 Nisan tarihinde Merkür Boğa burcunda seyrine başlayacak. Merkür doğasına pek yatkın bir enerji olmamakla birlikte, Koçlar için bu durdurucu bir etki gibi gözükse de mali konularında rahatlatıcı bir enerji geçişi olacak.

18 Nisan tarihinde yeniay Koç burcunda doğacak. İki konuda çok dikkatli olmak gerekiyor. Biri finansal konular diğeri ise aşkla ilgili meseleler. Bu yeni ay aktif bir yeni ay gibi dursa da mali konularda biraz daha dikkatli hareket etmek gerektiğini vurgulamakta.

20 Nisan tarihinde güneş boğa burcuna seyrine başlıyor. Maddi ve manevi güvenlik konularında mutlaka dikkatli olunmalı, hesabınızı bilmeli ve ilişkilerinizde yaşadığınız kıpır kıpır enerjinin arka planında güvenilirliği önemsemelisiniz.

Her şey gönlünüzce olsun...

Yorumlar