KADIN

104.401 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Sevgili Koçlar, 5 Aralık tarihinde Venüs, Akrep burcunda seyrine başlayacak. Bu dönemde ilişkimizde tutkuların gözden geçirilmesi anlamına geliyor. Birlikte olduğumuz kişiyle ilişkimizin niteliği oldukça önemli. Birazda kendimizi karşımızdaki insana göre ayarlıyoruz. İlişkiyi sürdürmek niyetindeysek birlik ve bütünlük duygusunu iyi oturtmak gerekiyor. Birbirimizle paylaşımımız nasıl? Cinsel hayatımız nasıl? Çünkü bunlarda sevginin belirtisi. İş hayatı ve parasal konularda da bu önemli. Burada Koçların kendi çıkarlarından ziyade karşısındaki insanla birlik ve bütünlüğü sağlayarak bu durumdan tat aldığını oturtması gerekiyor. Menfaatten ziyade birlikteliğin önemli olduğu bir dönemdeyiz. Problemlerimizi artı ve eksileri ile gözden geçiriyoruz. Miras, hisseli paralar ile ilgili konularda kendi verebileceklerimize de bakmamız gerekiyor.

10 Aralık tarihinde Merkür, Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Koçlar bireysel olarak hareket etmeyi sever ancak burada zihnimiz iş hayatındaki meselelere odaklanıyor. Bu tarihten itibaren iş hayatımızda mutlu muyuz? Huzurlu çalışıyor muyuz? Bunlar üzerinde mutlaka duracağız.

11 Aralık tarihinde Yeniay Yay burcunda oluşuyor. Özellikle bilgimizi genişletmeye ve tecrübe kazanmamıza önem veriyoruz.Bilgimizi yetersiz görüyorsak daha çok bilgi edinmek anlamında araştırma yapmakta yarar var. Yeniay, bir amaca yönelmemiz de yardımcı olacak. Yeniay'ın bir başka özelliği de ikili ilişkileri test etmesidir. Bir yanımız anlaşmaya hazır vaziyette. Anlaşmaya gönüllü olduğum durumlarda da bizi boğuyor mu bakacağız? Hemen karar vermeyelim. Bir test sürecindeyiz.

22 Aralık tarihinde Güneşi, Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Merkür'de orada. Odaklandığımız alan tamamıyla iş hayatı ve kariyer. Bu işten memnun muyuz? Eksiklerimiz nelerdir?

25 Aralık tarihinde Yengeç burcunda bir Dolunay oluşacak. Bu dolunayda biraz kendimize doğru yöneliyoruz. İç dünyamıza ve ailemize bakıyoruz. Aile bizim için son derece önemli.Bu yıl neler yaptık. Önümüzdeki yıl neler yapacağız bunlara da bakacağız.

Yeni yılınızı kutluyorum. Sevgilerimle.

Yorumlar