KADIN

18.851 kez izlendi
5 / 4.67 - 3 Oy
Gönder Sitene Ekle
Ağustos ayında ilk etkili enerji aşk evinde oluşacaktır. İletişim bir hayli yoğundur. Kendimizi gösterme arzusu ve istekleri ifade gücü de aşkta bir hayli yüksektir. Merkür burada karşı cinsle olan temasta kendimizi öne sürmemizi sağlıyor. Düşünceler ve fikirlerimizin bir hayli beğenileceğini söylemek mümkündür. Bu enerjiyle yeni arkadaşlıklar meydana gelebilir.

10 Ağustos tarihinde Kova burcunda bir dolunay oluşacaktır. Bu dolunay iki yönlü değerlendirilebilir. Sosyal faaliyetlerle ilgili meselelerin sonuçlandığı bir dönemdir. Diğer yandan da aşkta kendimizi ifade etmek isteriz.

Bu dolunayın hemen arkasından Venüs Aslan burcunda 12 Ağustos'ta seyrine başlıyor. Aşkta parlaklık, ışıldama ve kendimizi ifade etme anlamında bir hayli önemlidir. Yeni bir aşkı getirebilir, aşkla sarmaş dolaş olmamızı sağlayabilir. Hobiler, yaratıcı faaliyetler, beğenilme arzusu yoğun olacaktır.

15 Ağustos tarihinde çalışma hayatıyla ilgili konularda etkili olan Merkür Başak burcu seyri başlayacak. Merkür Başak burcunda gayet olumlu bir enerjidir. Bu dönemde çalışma hayatıyla ilgili meselelere yoğunluk söz konusu olabilir. Sağlıkla ilgili meselelere de ağırlık verebiliriz.

23 Ağustos tarihinde güneş Başak burcunda seyrine başlıyor, çalışma hayatıyla ilgili alanda etkilidir. 25 Ağustos tarihinde de yeni ay Başak burcunda oluşacaktır. Başkalarıyla ortaklaşa alışveriş, iş hayatından elde edilen gelirler, krediler gibi durumlar üzerinde bir hayli duracağız. Bu süreçte finansal konularda ve iş hayatında belirli bir baskı oluşabilir. Arınma süreci olarak da değerlendirilebilir. Bu yeni ay döneminde iş hayatına son derece önem vermeyi, kendi ayaklarınızın üzerinde duracak şekilde işinize dört elle sarılmayı öneririm.

Yorumlar