KADIN

12.705 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
8 Temmuz tarihinde oluşan Yeniay, ev-aile-yuva kurmak-çevre değişimi-iş hayatınızla ilgili konularda yeni bir adım atmak için 20 Temmuz sonrasını beklemenizde yarar var. Mevcut şartlar risk almanın doğru olmadığını gösteriyor.

13 Temmuz tarihi itibariyle evinizi güvenli bir yer haline getirmek, ailenizi korumak, kendi sınırlarınızı savunmak amaçlı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak enerji bir hayli düşüktür. Direkt olarak bir şeyin üzerine gitmek zor gelir. Ancak bu zorluk sizi bir hayli hırslandırabilir. Bu hırs aslında güce dönüşebilir. Söz gelimi aile bireylerinin sorumluluklarını gözden geçirmeleri ve dış dünyada hedefler belirlenmesi gibi.

22 Temmuz tarihi, içimizden geldiği gibi yaşama hevesimiz ile başkalarının bizden beklentileri arasında sıkışıp kalmanın işaretçisidir. Aynı gün Venüs-Başak burcunda seyrine başlar ve ilişkilerde titizlik, kusursuzluk arayışı devreye girer. İnsanlarla olan temasımızın sağlıklı ve verimli hale getirilmesi zorunluluğu vardır. Ancak bunu yapabilmek pek kolay değildir.

Yorumlar