KADIN

21.292 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Haftanın hemen başında ilişkilerde oldukça tutkuluyuz ancak diğer taraftan rahatsız edici noktaları titizlikle gözden geçireceğiz. İletişimin önemi çok belirgin. Arzu etmediğimiz durumlar varsa partnerin daha dikkatli konuşması gerekecek. Bizi tatmin etmesi ve bu ilişkiye verdiği önemi göstermesi lazım. Bu anlamda hafta sonundaki enerjileriniz gayet verimli. İlişkide tüm pürüzler göz önüne alınarak ortaklaşa düşünüldüğünde sorunlar geride kalır. Yeni başlayan ilişkilerde ise, seçicilik ön planda olacak. Öyle kolay kolay gönlümüzü kaptırmayacağız.

İş ve Kariyer
25 Ekim tarihindeki görünümle birlikte ilişkimiz ve kariyer hayatımızla ilgili meseleler üzerinde oldukça titiz düşüneceğiz. Bir yandan her şeyi eleştirebilir, diğer yandan sıkı çalışıp, arzu ettiğimiz hedefe ulaşmak için mücadele vermemiz gerektiğini biliriz. Aslında bizim burada yapmamız gereken kendimizi gözden geçirmektir. Biz mi çok şey bekliyoruz, yoksa işimiz gereği üstümüzdeki yükümüz mü çok fazla. Ancak unutmayalım ki, kariyer hayatımız çok önemli. Üzerimize düşen sorumluluklarımızın farkında olmamız lazım. Yoksa bu kadar hassas düşünmekle doğru düzgün verimli çalışamayız. Bir de lütfen geçmişte yaşananları bu kadar didiklemeyin. Siz hem yeniliklere açık olmalısınız hem de tüm gücünüzle üst noktalara çıkmak için azimli olmalısınız.

Para
23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Güneş-Akrep burcunda ilerleyecek. Ortaklaşa bir paranın, bir mülkün pay edilmesi, sözgelimi eşinizin, iş ortağınızın mali durumu sizi bir hayli yakından ilgilendirecektir. Çünkü sonuçta evin geçimi ve huzurun temini için gelir gayet önemlidir.

Yorumlar