KADIN

14.088 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler

19 Ağustos tarihindeki görünüm, özgür yaşama arzunuzu ve yeniliklerde bulunma hevesliliğinizi gösteriyor. İlişkilerinizde, bunları ön planda tutuyorsunuz. Venüs geri hareketi devam ediyor. Durumumuzu mutlaka bir daha düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor.

İş ve Kariyer

23 Ağustos - 23 Eylül tarihleri arasında Güneş-Başak burcunda ilerleyecek. Bu süreç her yıl olduğu gibi, iş hayatınız başta olmak üzere sağlığınızla ilgili konular üzerinde odaklanmak ve düzenlemelerde bulunmak anlamı taşır. Birçok pürüz ayıklanır, aksaklıklar ortadan kaldırılarak işlerlik kazanılır, verimlilik esas alınır. Kendiniz için gerekli veya gereksiz olanların tespiti yönünde önemlidir. Bu süreçte iş veya aşk hayatınızla ilgili konularda akılcı bir şekilde düşünmeli, iyi niyet ve fedakarlığın ölçüsü iyi ayarlanmalıdır. Çocuklarınız veya yakın çevrenizle ilişkiler, eğitim hayatınızla ilgili konuların da titizlikle ele alınacağı bir dönemdir.

Para

21 Ağustos tarihindeki görünüm, bir yandan hayatın tüm zevklerini yaşama arzusu ve kendimizi önde tutmak isteği verir. Arzularımız ve tutkularımız öylesine güçlüdür ki, ne maddi ne de ilişki anlamında taviz vermeye yanaşmayız.

Yorumlar