KADIN

18.958 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
20 ve 21 Kasım tarihlerinde Güneş ve Merkür, Yay burcu geçişleri ilgilendiğimiz alanlarda bilgi sahibi olmak, yeteneklerimizi geliştirmek, insanlarla pozitif ilişkiler kurabilmek yönünde gayet faydalıdır. Ayrıca yabancı ülkelerde yerleşim veya kendi ülkemize geri dönüş konusunu tekrar ele almak, yolculuklar yapmak, felsefe, yasal konular, yabancı kişilerle ilişki kurmak yönünde de bir etkiyi sahiptir. Bu yıl Satürn, Yay burcunda ilerlediği için, doğaldır ki bu ilerleme ve genişleme arzumuzun gerçekçi manada ve sorumluluk çerçevesinde ele alınmasında yarar var.

İş ve Kariyer
Bu haftanın iş yönündeki etkili enerjisi, 21 Kasım Venüs-Pluto mücadeleci görünümüdür. İş ortaklıkları açısından ele alırsak, başkalarıyla uyumlu, dengeli ve huzurlu yönde bir alışverişe ihtiyacımız var demektir. Venüs, Terazi burcunda ilerlediği için aslında gayet olumludur. Problemler olsa dahi, rakiplerimiz ve başka kişilerle nazik bir şekilde anlaşmamız mümkün olacaktır. Öncü elementlerde oluşan bir kare her zaman kişiye atılım gücü vereceğinden, işiniz ve ilişkileriniz söz konusu olduğunda sadece kendi bakış açınızla durumları ele almamakta yarar var.

Para
17 ve 19 Kasım tarihindeki görünümler; miras, hisseli para, eş veya iş ortaklıkları, mali konulardaki işlerimizin gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Eğer bu hafta kredi almayı düşünüyorsanız, şartlara bir bakın. İşinizden elde ettiğiniz gelir uygunsa ve ödemeler sizi zorlamayacaksa düşünebilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar