KADIN

11.991 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Sevgili Koçlar, 14 Aralık tarihindeki görünüm, yenilikleri kucaklama hevesinizin işaretçisidir. İyimser düşünmeye çalışıyorsunuz. Ancak yine de karşınıza çıkan biri veya ilişkinizle ilgili konularda tam anlamıyla rahat değilsiniz. Siz, tutkulu bir aşkın, ayaklarınızın üzerinde kuvvetlice durmanın ve iş anlamında güçlenmenin öneminin farkındasınız. Sıkıntılarınıza çare bulmak ve değerli bulduğunuz her ne varsa onlara kavuşmak için desteğe ihtiyacınız var. 19 Aralık tarihindeki görünüm sizin için rahatlatıcı olacaktır. İlişki sorunlarının derinlikli gözden geçirilmesinde yardımcı olur.

İş ve Kariyer
14 Aralık tarihindeki görünüm, kariyer konularında ciddi düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor. Dilediğimiz gibi kendimizi ifade edemediğimizi, kurallara uymak mecburiyetinde kaldığımızı, bunun da bizim zihnimizi yorduğunu görüyoruz. Tabii ki Merkür, Oğlak burcunda ilerlediği için, bu hafta gözden kaçırdığımız noktalara odaklanıp, sağlam hale getirebiliriz. Neptün iyi bir destek sunacak. Özellikle sanatsal alanda çalışanlar için bu görünüm, bir işin yaratıcı tarzda düşünülerek ortaya konmasını ve bunun başkalarına sunulması için olumludur.

Para
19 Aralık tarihindeki görünüm, ortaklaşa yapılan işler ve mali konularda krizlerin önlenmesinde yardımcı olur. Gizli saklı birçok meselenin derinlerine inmenizi sağlar. Hakkınız olan parayı alabilmeniz için yapılması gerekenler sizi aydınlatır. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar