KADIN

15.504 kez izlendi
5 / 0 - 0 Oy
Gönder Sitene Ekle
Aşk ve İlişkiler
Hafta başındaki görünüm etkisiyle bir yandan arzu ettiğimiz şekilde hareket etmek isteyeceğiz. Diğer taraftan ise ilişkide dengeyi sağlamak durumundayız. Ancak sizin kimseyi idare etmek gibi niyetiniz yok.
13 Ekim tarihinde Yeni ay-Terazi burcunda oluşacak. Partnerimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan ilişkimizi, önümüzdeki bir aylık süreçte, inceleme altına alacağız. Anlaşmanın yolu, kafa yapımızın, hedeflerimizin aynı veya farklı oluşuna göre gelişecek. İşlerliği olmayan, verimsiz ilerleyen, fikirsel olarak ayrı yolların yolcusu olduğumuz bir beraberliği sürdürmek kolay değil. Yeni ayın oluşacağı güne, Ay-Uranüs karşıtlığıyla başlamamız da, sürpriz gelişmelerin ve anlaşmazlıkların olabileceğini gösteriyor. Ancak diğer görünüm Merkür-Satürn etkisi ise eğer istenirse pekala anlaşılabileceğini, ılımlı şekilde konuşmanın önemini vurguluyor.

İş ve Kariyer
12-18 Ekim arası: 12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda size şans anlamında fırsatlar getiricidir. Derinlikli bir şekilde incelediğinizde doğru bir tercihte bulunabilirsiniz. Bu görünüm profesyonellik göstergesidir. Yeterlilik ve beceriklilik anlamında gayet olumludur. Başkaları sizi, işinizde yetkin bir kişi olarak kabul ederler.
16 Ekim tarihinde, yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım. Sorumluluklarınızın farkında olduğunuz sürece hedefinize ulaşırsınız. Hiç merak etmeyiniz. İşinizde ustalaşabilir, kendinizi güçlü bir şekilde dışarıya lanse edebilirsiniz. Bu konuda kuşkunuz olmasın.

Para
17 Ekim tarihindeki görünüm, çalışma hayatınızı ilgilendiren tüm konularda durumunuzu titizlikle gözden geçirmenin işaretçisidir. Zevk aldığınız bir işte çalışıyor musunuz? Mali açıdan doyurucu mu? Çalıştığınız alanda bilgi ve deneyiminiz yeterli mi? Burada çalışmaya devam etmek size ne faydalar sağlar? Genel anlamıyla sağlığınız ne durumda? Bunlara bakmak gerekiyor. Ben derim ki, iyice inceleyin ve düşünün. Bu sorulara mantıklı bir şekilde cevap vermekte yarar var. Her şey gönlünüzce olsun.

Yorumlar